| materiał | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Prędkość wiatru | 35 m / s |
| Pochodzenia, miejsca | Yixing |
| typu | Pogrzeb |
| treament powierzchniowy | cynkowanie ogniowe |
| materiał | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Prędkość wiatru | 35 m / s |
| Pochodzenia, miejsca | Yixing |
| typu | Pogrzeb |
| treament powierzchniowy | cynkowanie ogniowe |
| Materiał | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Prędkość wiatru | 35m/s |
| Pochodzenie miejsca | yixing |
| Rodzaj | Pogrzeb |
| Obróbka powierzchni | cynkowanie ogniowe |
| materiał | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Prędkość wiatru | 35 m / s |
| Pochodzenia, miejsca | Yixing |
| typu | Kołnierz |
| treament powierzchniowy | cynkowanie ogniowe |
| Imię | Fundament 90FT typu 2 segmenty Wielokątny stalowy słup zasilający Ocynk ogniowy |
|---|---|
| Prędkość wiatru | 35m/s |
| Pochodzenie miejsca | yixing |
| body{background-color#FFFFFF} 非法阻断122 window.onload = function () { docu | wymagania celne |
| Obróbka powierzchni | cynkowanie ogniowe |
| materiał | granica plastyczności nie mniej niż 345mpa 460mpa |
|---|---|
| Prędkość wiatru | 35 m / s |
| Pochodzenia, miejsca | Yixing |
| typu | Pogrzeb |
| nawierzchnia powierzchniowa | cynkowanie ogniowe |
| MATERIAŁ | Q345 |
|---|---|
| PODANIE | PRZESYŁ MOCY |
| KOLOR | DOSTOSOWANY |
| WZROST | 9m |
| OBRÓBKA POWIERZCHNIOWA | GALWANIZACJA GORĄCA |
| Materiał | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Prędkość wiatru | 35m/s |
| pochodzenie miejsca | yixing |
| Rodzaj | Pogrzeb |
| obróbka powierzchni | cynkowanie ogniowe |
| Materiał | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Prędkość wiatru | 35m/s |
| pochodzenie miejsca | yixing |
| Rodzaj | Pogrzeb |
| obróbka powierzchni | cynkowanie ogniowe |
| Materiał | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Prędkość wiatru | 35m/s |
| Pochodzenie miejsca | Yixing |
| Rodzaj | Pogrzeb |
| Obróbka powierzchni | Cynkowanie ogniowe |