| Surface treatment | hot dip galvanized |
|---|---|
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Power | 10kv~550kv |
| Suit for | electricity distribution |
| Obróbka powierzchni | ocynkowane ogniowo |
|---|---|
| typu | prosty biegun, tyczka na rozciąganie, biegun obrotu |
| Grubość | 1 mm do 30 mm |
| Moc | 10kv ~ 550kv |
| Garnitur dla | dystrybucja energii elektrycznej |
| Obróbka powierzchni | ocynkowane ogniowo |
|---|---|
| typu | prosty biegun, drążek do rozciągania, drążek skrętu |
| Grubość | 1 mm do 30 mm |
| Moc | 10kv ~ 550kv |
| Garnitur dla | dystrybucja energii elektrycznej |
| Obróbka powierzchni | ocynkowane ogniowo |
|---|---|
| typu | prosty biegun, drążek do rozciągania, drążek skrętu |
| Grubość | 1 mm do 30 mm |
| Moc | 10kv ~ 550kv |
| Garnitur dla | dystrybucja energii elektrycznej |
| Obróbka powierzchni | ocynkowane ogniowo |
|---|---|
| typu | prosty biegun, drążek do rozciągania, drążek skrętu |
| Grubość | 1 mm do 30 mm |
| Moc | 10kv ~ 550kv |
| Garnitur dla | dystrybucja energii elektrycznej |
| Obróbka powierzchni | ocynkowane ogniowo |
|---|---|
| typu | maszt prosty, maszt rozciągliwy, maszt obrotowy |
| Grubość | 1 mm do 30 mm |
| Moc | 10kV ~ 550kv |
| Pozew o | dystrybucja energii elektrycznej |
| Obróbka powierzchni | ocynkowane ogniowo |
|---|---|
| typu | maszt prosty, maszt rozciągliwy, maszt obrotowy |
| Grubość | 1 mm do 30 mm |
| Moc | 10kV ~ 550kv |
| Pozew o | dystrybucja energii elektrycznej |
| Nazwa | 30,5 m Typ kołnierza Filipiński tradycyjny elektryczny słup stalowy |
|---|---|
| projekt | 30,5 m Typ kołnierza Filipiny |
| Wysokość | 100FT |
| Zagęszcza | 10 mm 12 mm 14 mm |
| Obciążenie projektowe | Naprężenie wielokierunkowe |
| Nazwa | Ośmioboczny niskonapięciowy stalowy słup rurowy 69KV 20FT-90FT do linii przesyłowej zasilania 69kv |
|---|---|
| Wysokość | 20-90FT 69KV |
| Zagęszcza | 2,5 mm-10 mm |
| Obciążenie projektowe | 500-2000 kg |
| Port | zawsze Szanghaj |
| Obróbka powierzchni | ocynkowane ogniowo |
|---|---|
| typu | maszt prosty, maszt rozciągliwy, maszt obrotowy |
| Grubość | 1 mm do 30 mm |
| Moc | 10kV ~ 550kv |
| Pozew o | dystrybucja energii elektrycznej |