| Obróbka powierzchniowa | ocynkowane ogniowo |
|---|---|
| Rodzaj | maszt prosty, maszt rozciągliwy, maszt obrotowy |
| Grubość | 1 mm do 30 mm |
| moc | 10kV ~ 550kv |
| Pozew o | Dystrybucja energii elektrycznej |
| Obróbka powierzchniowa | Ocynkowane ogniowo |
|---|---|
| Rodzaj | drążek prosty, drążek na rozciąganie, drążek skrętny |
| grubość | 1mm do 30mm |
| Moc | 10kv~550kv |
| Garnitur dla | dystrybucja energii elektrycznej |
| Materiał | Q235 Q345 |
|---|---|
| Życie | 50 lat |
| Spawalniczy | AWSD1.1 |
| Obsługa powierzchni | Cynkowanie ogniowe |
| Kształt | Konoidalny, wielopiramidalny, kolumnowy, wielokątny lub stożkowy |
| Obsługa powierzchni | Ocynkowane ogniowo |
|---|---|
| Rodzaj | słup prosty, słup rozciągający, biegun zwrotny |
| Gęstość | 1mm do 30mm |
| Władza | 10kv ~ 550kv |
| Garnitur dla | dystrybucja energii elektrycznej |
| Obsługa powierzchni | Ocynkowane ogniowo |
|---|---|
| Rodzaj | słup prosty, słup rozciągający, biegun zwrotny |
| Gęstość | 1mm do 30mm |
| Władza | 10kv ~ 550kv |
| Garnitur dla | dystrybucja energii elektrycznej |
| Tolerancja wymiaru | +- 2% |
|---|---|
| Odporność na wiatr | 3-500 km/h |
| Tworzywo | GR50 GR65 S500 S355 |
| Wysokość | 14m |
| Spawalniczy | Spawanie potwierdza międzynarodowy standard spawania CWB |
| Nazwa | 70FT Direct Burial 2000kg Filipiny NGCP Standardowa kolumna elektryczna |
|---|---|
| Wysokość | 70FT |
| Zagęszcza | 5mm |
| Obciążenie projektowe | 2000kg |
| Port | zawsze Szanghaj |
| Nazwa | Gr 65 11.9m 33kv Linia przesyłowa Słupy Słupy przesyłowe Moc Słup rurowy do projektu napowietrznego |
|---|---|
| projekt | GR65 11,9m |
| Wysokość | 11,9m |
| Zagęszcza | 3-20 mm |
| Obciążenie projektowe | wymagania klientów |
| Materiał | Q355 GR50 GR65 |
|---|---|
| Projekt | przed 8 stopniem trzęsienia ziemi |
| Wysokość | 20-120 stóp |
| Pogrubia | 1-30mm |
| Prędkość wiatru | 160 km/godz |
| Product Name | 25FT Commercial Light Galvanized Steel Pole With ASTM A123 Standard |
|---|---|
| Height | 11.8m |
| certificate | ISO 9001 |
| welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |