| Product Name | 12m S355 And S500 Steel Material Steel Pole With ASTM A123 Galvanized For Street Lighting |
|---|---|
| galvanization standard | ASTM A123 |
| certificate | ISO 9001 |
| welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
| Nazwa produktu | ASTM A123 69KV 30kM Ośmiokątny słup stalowy ocynkowany Stalowe słupy transmisyjne |
|---|---|
| Standard galwanizacji | ASTM A123 |
| Certyfikat | ISO 9001 |
| Standard spawalniczy | AWS D1.1 |
| Tolerancja | +/- 2% |
| Nazwa produktu | Ocynkowany słup zasilania elektrycznego |
|---|---|
| Podanie | Dystrybucja energii elektrycznej |
| Standard spawalniczy | AWS D1.1 |
| grubość ściany | 1-36 mm |
| Czas gwarancji | 15 lat |
| Product Name | 69KV 30kM ASTM A123 Octagonal Foot Galvanized Pole For Street / Garden / Square |
|---|---|
| galvanization standard | ASTM A123 |
| certificate | ISO 9001 |
| welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
| Nazwa produktu | 12m słup stalowy ocynkowany, stalowe słupy transmisyjne ASTM A123 Standard |
|---|---|
| standard galwanizacji | ASTM A123 |
| Certyfikat | ISO 9001 |
| standard spawania | AWS D1.1 |
| Tolerancja | / -2% |
| Nazwa produktu | Słupy przenoszące energię Rury ocynkowane Metalowy słup ze stali rurowej |
|---|---|
| Standard galwanizacji | ASTM A123 |
| Certyfikat | ISO 9001 |
| Standard spawalniczy | AWS D1.1 |
| Tolerancja | +/- 2% |
| Nazwa produktu | 110KV 25m |
|---|---|
| Projekt | Projekt klienta |
| Wysokość | 7m-30m |
| napięcie | 132KV |
| Leczenie | Bitum |
| Nazwa produktu | 110KV 25m |
|---|---|
| Projekt | Projekt klienta |
| Wysokość | 7m-30m |
| napięcie | 132KV |
| Leczenie | Bitum |
| Product Name | Electric Telescoping Power Pole |
|---|---|
| Application | Distribution Line |
| Power Capacity | 10kV to 220kV |
| Welding Standard | AWS (American Welding Society ) D 1.1 |
| Wind load resistance | 30m/s |
| Product Name | 110KV 25M |
|---|---|
| Design | Customer Design |
| Height | 7m-30m |
| Voltage | 132kv |
| Treatment | Bitumen |