| Product Name | Galvanized Electrical Power Pole |
|---|---|
| Application | Electrical Power Distribution |
| Welding Standard | AWS D 1.1 |
| Wall thickness | 1-36mm |
| Waranty time | 15 years |
| Product Name | 110KV 25M |
|---|---|
| Design | Customer Design |
| Height | 7m-30m |
| Voltage | 132kv |
| Treatment | Bitumen |
| Product Name | Electric Galvanized steel Pole |
|---|---|
| Application | Distribution Line |
| Material | SteelQ235,Q345 |
| Minimum yield strength | 355 mpa |
| Max ultimate tensile strength | 620 mpa |
| Product Name | 110KV 25M |
|---|---|
| Design | Customer Design |
| Height | 7m-30m |
| Voltage | 132kv |
| Treatment | Bitumen |
| Product Name | Power Transmission Distribution Galvanized Steel Pole AWS D1.1 Welding Standard ASTM Galvanization |
|---|---|
| galvanization standard | ASTM A123 |
| certificate | ISO 9001 |
| welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
| Product Name | transmission line 110kv 132kv towers and lattice masts double circuit galvanized power poles |
|---|---|
| Height | 15m |
| certificate | ISO 9001 |
| welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
| Nazwa produktu | 26m ASTM A123 Oś czworokątna Ocynkowane słupy stalowe na ulicę / ogród / kwadrat |
|---|---|
| standard galwanizacji | ASTM A123 |
| Certyfikat | ISO 9001 |
| standard spawania | AWS D1.1 |
| Tolerancja | / -2% |
| Nazwa produktu | Słupy do przenoszenia mocy Rura ocynkowana Rura metalowa rurowa stalowa |
|---|---|
| standard galwanizacji | ASTM A123 |
| Certyfikat | ISO 9001 |
| standard spawania | AWS D1.1 |
| Tolerancja | / -2% |
| Nazwa produktu | 16m Rurowy stal cynkowana ogniowo Stalowy stożek lub wielokątny kształt |
|---|---|
| Wysokość | 11,8 m |
| Certyfikat | ISO 9001 |
| standard spawania | AWS D1.1 |
| Tolerancja | / -2% |
| Wysokość | 15 m |
|---|---|
| Władza | 10-550kv |
| Rynek | Banglades |
| Gęstość | 4mm/5mm |
| Materiał | Siła plastyczności GR65 nie mniejsza niż 460mpa |