| tolerance | +/-2% |
|---|---|
| Application | Airport lighting |
| Surface Treatment | hot dip galvanization powder painting |
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 2000pcs per week |
| tolerance | +/-2% |
|---|---|
| Application | Airport lighting |
| Surface Treatment | hot dip galvanization powder painting |
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 9,000pcs per month |
| tolerance | +/-2% |
|---|---|
| Application | Airport lighting |
| Surface Treatment | hot dip galvanization powder painting |
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 9,000pcs per month |
| tolerance | +/-2% |
|---|---|
| Application | Airport lighting |
| Surface Treatment | hot dip galvanization powder painting |
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 9,000pcs per month |
| tolerance | +/-2% |
|---|---|
| Application | Airport lighting |
| Surface Treatment | hot dip galvanization powder painting |
| Payment Terms | T/T |
| Supply Ability | 9,000pcs per month |
| Materiał | Q355 GR50 GR65 |
|---|---|
| Projekt | przed 8 stopniem trzęsienia ziemi |
| Wysokość | 25-40m |
| Pogrubia | 1-30mm |
| Prędkość wiatru | 160 km/godz |
| Materiał | S355JR |
|---|---|
| Aplikacja | dystrybucja energii elektrycznej |
| Grubość | 2,5-10 mm |
| Kształt | Wielokąt |
| Galwanizacja | ASTM A123, średnia powłoka nie mniejsza niż 85um |
| MATERIAŁ | Q234 Q345 Q460 |
|---|---|
| PODANIE | PRZESYŁ MOCY |
| KOLOR | DOSTOSOWANY |
| WZROST | 25-40 stóp |
| OBRÓBKA POWIERZCHNIOWA | GALWANIZACJA GORĄCA |
| Nazwa produktu | Światło o wysokim masztie |
|---|---|
| aplikacji | Oświetlenie parkingu |
| Prędkość wiatru | 30 m / s |
| Grubość galwanizacji | Średnia 86μm |
| Grubość | 1 mm do 30 mm |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
|---|---|
| Torlance of dimenstion | +-2% |
| Shape | conoid,multi-pyramidal,columniform,poly |
| Welding Standard | AWS D1.1 |
| Light extension | up to 30000㎡ |