| Materiał | granica plastyczności nie mniejsza niż 345 mpa |
|---|---|
| Wysokość | 5m 6m |
| Klasa ochronna odporna na wstrząsy elektryczne | Klasa Ⅰ |
| Osłona antykorozyjna obudowy | Klasa Ⅱ |
| Atmosfera pracy oprawy oświetleniowej | -35 ° C ~ + 45 ° C |
| Materiał | S355JR |
|---|---|
| Podanie | Dystrybucja energii elektrycznej |
| Grubość | 2,5-10 mm |
| Kształt | WIELOKĄT |
| galwanizacja | ASTM A123, średni stosunek g nie mniej niż 85um |
| Materiał | S355JR |
|---|---|
| Podanie | Dystrybucja energii elektrycznej |
| Grubość | 2,5-10 mm |
| Kształt | WIELOKĄT |
| galwanizacja | ASTM A123, średni stosunek g nie mniej niż 85um |
| Materiał | S355JR |
|---|---|
| Podanie | Dystrybucja energii elektrycznej |
| Grubość | 2,5-10 mm |
| Kształt | WIELOKĄT |
| galwanizacja | ASTM A123, średni stosunek g nie mniej niż 85um |
| Materiał | Q355 GR50 GR65 |
|---|---|
| Projekt | przed 8 stopniem trzęsienia ziemi |
| Wysokość | 20-120 stóp |
| Pogrubia | 1-30mm |
| Prędkość wiatru | 160 km/godz |
| Materiał | Q235 Q345 GR50 GR65 |
|---|---|
| Orzecznictwo | ISO BV |
| Wysokość | 25 stóp 30 stóp 35 stóp |
| Prędkość wiatru | 160 km/godz |
| Grubość | 4 mm |
| Wysokość | 15 m |
|---|---|
| Władza | 10-550kv |
| Rynek | Banglades |
| Gęstość | 4mm/5mm |
| Materiał | Siła plastyczności GR65 nie mniejsza niż 460mpa |
| Materiał | Q235 Q345 |
|---|---|
| Wysokość | 5m 6m |
| Stopień ochrony odporny na elektrowstrząsy | Stopień Ⅰ |
| Właściwości antykorozyjne obudowy | Klasa Ⅱ |
| Atmosfera pracy oprawy oświetleniowej | -35°C~+45°C |
| Nazwa produktu | 132KV Dystrybucja przesyłania mocy Calwanizowana stalowa wieża i elektryka elektryczna |
|---|---|
| Standard galwanizacji | ASTM A123 |
| świadectwo | ISO 9001 |
| Norma spawalnicza | AWS D1.1 |
| Tolerancja | +/-2% |
| Nazwa produktu | Ocynkowany słup stalowy |
|---|---|
| aplikacji | Oświetlenie drogowe |
| Projekt | dostosować |
| Obróbka powierzchni | cynkowanie ogniowe metodą proszkową |
| Torlen wymiarowy | - 2% |