| Nazwa produktu | Ocynkowany słup stalowy |
|---|---|
| aplikacji | Oświetlenie zewnętrzne |
| Projekt | dostosować |
| Obróbka powierzchni | cynkowanie ogniowe |
| Standard spawania | AWS D 1.1 |
| Product Name | Steel Electric Power Pole |
|---|---|
| Application | Power Transmission |
| Surface treatment | hot dip galvanization powder coating |
| Welding standard | AWS D 1.1 /BS EN 1011-1,BS EN 1011-2 |
| Galvanization standard | ASTM A 123 |
| Height | 8M |
|---|---|
| Pole Shape | 16 sides |
| Minimum yield strength | 345 mpa |
| Load | 5KN |
| Appearance | Tubular,triangular,angular,lattice |
| Product Name | Electrical Steel Utility Poles |
|---|---|
| Application | Power Transmission |
| Thickness | 1 mm to 36mm |
| Warranty | 15 years |
| Life time | 50 years |
| Height | 25FT-45FT |
|---|---|
| Pole Shape | Hexadecagon |
| Minimum yield strength | 345 mpa |
| Load | 5KN |
| Appearance | Tubular,triangular,angular,lattice |
| Product Name | Galvanized Steel Power Pole |
|---|---|
| Application | Power Line |
| Thickness | 1 mm to 36mm |
| Tolerance of the dimension | +-2% |
| Life time | 50 years |
| Product Name | Electric Galvanized steel Pole |
|---|---|
| Application | Distribution Line |
| Material | SteelQ235,Q345 |
| Minimum yield strength | 355 mpa |
| Max ultimate tensile strength | 620 mpa |
| Product Name | Electric Galvanized steel Pole |
|---|---|
| Application | Distribution Line |
| Material | SteelQ235,Q345 |
| Minimum yield strength | 355 mpa |
| Max ultimate tensile strength | 620 mpa |
| Product Name | Electric Galvanized steel Pole |
|---|---|
| Application | Distribution Line |
| Material | SteelQ235,Q345 |
| Minimum yield strength | 355 mpa |
| Max ultimate tensile strength | 620 mpa |
| Moc | 10kv ~ 550kv |
|---|---|
| typu | prosty biegun, tyczka na rozciąganie, biegun obrotu |
| Grubość | 1 mm do 30 mm |
| Prędkość wiatru | 160 km / h, 30 m / s |
| Tolerancja | / -2% |