| Nazwa produktu | Steel Utility Polak |
|---|---|
| aplikacji | Transmisja energii elektrycznej |
| Grubość galwanizacji | Średnia 86μm |
| standardowe | ISO |
| Czas windy | 50 lat |
| Nazwa produktu | Słupy elektryczne ze stali użytkowej |
|---|---|
| Podanie | przesyłanie energii elektrycznej |
| Standard spawalniczy | AWS D 1.1 |
| Kształt | wielokątny |
| Czas gwarancji | 15 lat |
| Nazwa produktu | 35FT Handlowy słup ze stali ocynkowanej ogniowo ze standardem ASTM A123 |
|---|---|
| Wysokość | 11,8 mln |
| Certyfikat | ISO 9001 |
| Standard spawalniczy | AWS D1.1 |
| Tolerancja | +/- 2% |
| Materiał | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Prędkość wiatru | 35m/s |
| pochodzenie miejsca | yixing |
| Rodzaj | Pogrzeb |
| Obróbka powierzchni | cynkowanie ogniowe |
| Materiał | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Prędkość wiatru | 35m/s |
| pochodzenie miejsca | yixing |
| Rodzaj | Pogrzeb |
| Obróbka powierzchni | cynkowanie ogniowe |
| Nazwa produktu | 12m S355 i S500 Materiał stalowy Słup stalowy z ASTM A123 ocynkowany do oświetlenia ulicznego |
|---|---|
| Standard galwanizacji | ASTM A123 |
| świadectwo | ISO 9001 |
| Norma spawalnicza | AWS D1.1 |
| Tolerancja | +/-2% |
| Nazwa produktu | Słup energii elektrycznej |
|---|---|
| Zastosowanie | Przesył mocy |
| Obsługa powierzchni | powłoka galwanizacyjna o mocy ciepłego zanurzenia |
| Torlance wymiarowe | +- 2% |
| Standard galwanizacji | ASTM A 123 |
| Nazwa produktu | Słup energii elektrycznej |
|---|---|
| aplikacji | Przesył mocy |
| Obróbka powierzchni | powłoka ochronna do cynkowania ogniowego |
| Torlen wymiarowy | - 2% |
| Standard galwanizacji | ASTM A 123 |
| Pole Shape | Conical,Octagonal,Round |
|---|---|
| Thickness | 2.5mm,2.75mm,3mm |
| Height | 8M to 25M |
| Voltage | 10kv,33kv,69kv,110kv,132kv,220kv,400kv |
| Application | 10kv-220kv transmission line |
| Product Name | Steel Electric Power Pole |
|---|---|
| Application | Power Transmission |
| Galvanization standard | ASTM A 123 |
| Color | optional |
| Thickness | 3-10mm |