| Product Name | High Mast Light |
|---|---|
| Application | telecommunication |
| Wind Speed | 160km/h |
| Galvanization Thickness | Average not less than 86μm |
| Thickness | 6mm,8mm,10mm |
| Nazwa produktu | Światło o wysokim masztie |
|---|---|
| aplikacji | Telekomunikacja |
| Prędkość wiatru | 160 km / h |
| Grubość galwanizacji | Średnia nie mniejsza niż 86μm |
| Grubość | 6 mm, 8 mm, 10 mm |
| Nazwa produktu | Światło o wysokim masztie |
|---|---|
| aplikacji | Telekomunikacja |
| Prędkość wiatru | 160 km / h |
| Grubość galwanizacji | Średnia nie mniejsza niż 86μm |
| Grubość | 6 mm, 8 mm, 10 mm |
| Product Name | Steel Utility Pole |
|---|---|
| Application | Tranmission Line |
| Design | Customized |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| Product Name | Steel Utility Pole |
|---|---|
| Application | Electrical Power Transmission |
| Quality Control | ISO 9001:2008 |
| Welding Standard | AWS (American Welding Society ) D 1.1 |
| Surface treatment | Galvanization Bitumen |
| Product Name | High Mast Tower |
|---|---|
| Application | Parking Lot Lighting |
| Torlance of dimenstion | +-0.02 |
| Galvanization Thickness | Average 86μm |
| Thickness | 1 mm to 36 mm |
| Product Name | High Mast Tower |
|---|---|
| Application | Parking Lot Lighting |
| Torlance of dimenstion | +-0.02 |
| Galvanization Thickness | Average 86μm |
| Thickness | 1 mm to 36 mm |
| Product Name | High Mast Tower |
|---|---|
| Application | Parking Lot Lighting |
| Torlance of dimenstion | +-0.02 |
| Galvanization Thickness | Average not less than 86μm |
| Thickness | 8mm |
| Product Name | High Mast Tower |
|---|---|
| Application | Parking Lot Lighting |
| Torlance of dimenstion | +-0.02 |
| Galvanization Thickness | Average 86μm |
| Thickness | 1 mm to 36 mm |
| Nazwa produktu | Wieża wysokiego masztu |
|---|---|
| aplikacji | Oświetlenie parkingu |
| Torlance of dimenstion | -0,02 |
| Grubość galwanizacji | Średnia 86μm |
| Grubość | 1 mm do 36 mm |