| Product Name | Steel Utility Poles |
|---|---|
| Application | Electrical Power Transmission |
| Thickness | 1 mm to 36mm |
| Certificate | ISO9001/BV/ |
| Power Capacity | 10kV to 220kV |
| Product Name | 110KV Hot Dip Galvanized Conical Electric Steel Pole for Power Transmission Line |
|---|---|
| Height | 16m |
| certificate | ISO 9001 |
| welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
| Product Name | 132kv power utility poles polygonal tower galvanized steel electric pole |
|---|---|
| Load | 25KN |
| Thickness | 5mm |
| Dimension torlance | +- 2% |
| Welding standard | AWS D 1.1 |
| Product Name | 115kv single-circuit distribution steel galvanized pole with foundations |
|---|---|
| Height | 15m |
| certificate | ISO 9001 |
| welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
| Product Name | 220KV Electric Tubular Metal Post Galvanized Utility Power Pole |
|---|---|
| Load | 20KN |
| Thickness | 6mm |
| Dimension torlance | +- 2% |
| Welding standard | AWS D 1.1 |
| Product Name | Galvanized 9M 10M 11M Electric Steel Utility Power Pole |
|---|---|
| Application | Distribution Line |
| Material | SteelQ235,Q345 |
| Minimum yield strength | 355 mpa |
| Max ultimate tensile strength | 620 mpa |
| Product Name | 12m hot dip galvanization,double circuit steel power pole for electrical transmission |
|---|---|
| Application | Distribution Line |
| Material | SteelQ235,Q345 |
| Minimum yield strength | 355 mpa |
| Max ultimate tensile strength | 620 mpa |
| Nazwa produktu | Steel Utility Polacy |
|---|---|
| aplikacji | Przeniesienie energii elektrycznej |
| Grubość | 1 mm do 36 mm |
| Certyfikat | ISO9001 / BV / |
| Moc znamionowa | 10 kV do 220 kV |
| Nazwa produktu | Słupy energetyczne 132kv słup stalowy słup stalowy ocynkowany galwanicznie |
|---|---|
| Obciążenie | 25KN |
| Grubość | 5 mm |
| Torlen wymiarowy | - 2% |
| Standard spawania | AWS D 1.1 |
| Nazwa produktu | Ocynkowany słup stalowy |
|---|---|
| kształt | Ośmiokątna okrągła |
| Pakiet | Nago |
| Torlance of dimenstion | -2% |
| Grubość | 1 mm do 36 mm |