| MOQ | jeden pojemnik 40 HQ |
|---|---|
| kształt | stożkowy, wielopiramidowy, kolumnowy, wielokątny lub stożkowy |
| Moc | 22kV ~ 550kv |
| Określenie ceny | EXW, FOB |
| Tolerancja | / -2% |
| Numer modelu | słup elektryczny ze stali |
|---|---|
| materiał | Q345, Q235.GR65 |
| Obróbka powierzchni | cynkowanie ogniowe (ASTM A123) |
| Długość komponentu | -25 mm do 75 mm |
| Napięcie znamionowe | 69KV-550KV |
| Numer modelu | słup elektryczny ze stali |
|---|---|
| materiał | Q345, Q235.GR65 |
| Obróbka powierzchni | cynkowanie ogniowe (ASTM A123) |
| Długość komponentu | -25 mm do 75 mm |
| Napięcie znamionowe | 69KV-550KV |
| Numer modelu | elektryczny słup stalowy; |
|---|---|
| Materiał | Q345,Q235.GR65 |
| Obróbka powierzchniowa | cynkowanie ogniowe (ASTM A123) |
| Długość komponentu | -25mm do 75mm |
| Napięcie znamionowe | 69KV-550KV |
| Nazwa produktu | Przenoszenie mocy Elektryczny słup elektryczny ze stali ocynkowanej na Filipinach |
|---|---|
| Certyfikat | ISO 9001 |
| standard spawania | AWS D1.1 |
| Tolerancja | / -2% |
| Kształt | stożek lub wielokąt |
| Nazwa produktu | Słup zasilający ze stali ocynkowanej |
|---|---|
| aplikacji | Linia napięcia |
| Grubość | 1 mm do 36 mm |
| Tolerancja wymiaru | -2% |
| Czas życia | 50 lat |
| Nazwa produktu | Słup zasilający ze stali ocynkowanej |
|---|---|
| aplikacji | Linia napięcia |
| Grubość | 1 mm do 36 mm |
| Tolerancja wymiaru | -2% |
| Czas życia | 50 lat |
| Nazwa produktu | Słup zasilający ze stali ocynkowanej |
|---|---|
| aplikacji | Linia napięcia |
| Grubość | 1 mm do 36 mm |
| Czas życia | 50 lat |
| Standard spawalniczy | AWS (American Welding Society) D 1.1 |
| Nazwa produktu | Dostosowany do potrzeb klienta słup zasilający o grubości 15 mm i grubości 6 mm |
|---|---|
| Wysokość | 15m |
| Certyfikat | ISO 9001 |
| Standard spawalniczy | AWS D1.1 |
| Tolerancja | +/- 2% |
| Rodzaj | Rodzaj pochówku |
|---|---|
| Głębokość sadzenia | 1,8 m pod ziemią |
| Minimalna granica plastyczności | 355 mpa |
| Wysokość | 8m do 27m |
| Wygląd | Rurowy, trójkątny, kątowy, kratowy |