| Nazwa produktu | Przesyłanie mocy Elektryczny słup stalowy ocynkowany na Filipinach |
|---|---|
| Wysokość | 16m |
| Certyfikat | ISO 9001 |
| standard spawania | AWS D1.1 |
| Tolerancja | / -2% |
| Nazwa produktu | Ocynkowany słup stalowy |
|---|---|
| kształt | Wieloboczne lub okrągłe |
| materiał | Gr50 Gr65 |
| Cynkowanie | ASTM A123 |
| Czas życia | 50 lat |
| Nazwa produktu | Przesyłanie mocy Elektryczny słup stalowy ocynkowany na Filipinach |
|---|---|
| Wysokość | 16m |
| Certyfikat | ISO 9001 |
| standard spawania | AWS D1.1 |
| Tolerancja | / -2% |
| Nazwa produktu | Elektryczny słup ze stali ocynkowanej |
|---|---|
| aplikacji | Linia dystrybucji |
| materiał | SteelQ235, Q345 |
| Minimalna granica plastyczności | 355 mpa |
| Maksymalna wytrzymałość na rozciąganie | 620 mpa |
| Nazwa produktu | Steel Utility Polak |
|---|---|
| aplikacji | Linia Tranmission |
| Projekt | dostosować |
| Obróbka powierzchni | cynkowanie ogniowe |
| Standard spawania | AWS D1.1 |
| Nazwa produktu | Przesyłanie mocy Elektryczny słup stalowy ocynkowany na Filipinach |
|---|---|
| Wysokość | 16m |
| Certyfikat | ISO 9001 |
| standard spawania | AWS D1.1 |
| Tolerancja | / -2% |
| Grubość | 1 mm do 30 mm |
|---|---|
| kształt | conoid, multi-pyramidal, columniform, polygonal lub conical |
| Moc | 10kv ~ 550kv |
| Prędkość wiatru | 160 km / h, 30 m / s |
| Tolerancja | / -2% |
| Nazwa produktu | Przesyłanie mocy Elektryczny słup stalowy ocynkowany na Filipinach |
|---|---|
| Wysokość | 16m |
| Certyfikat | ISO 9001 |
| standard spawania | AWS D1.1 |
| Tolerancja | / -2% |
| Nazwa produktu | Ocynkowany słup stalowy |
|---|---|
| aplikacji | Linia napięcia |
| Grubość | 1 mm do 36 mm |
| Czas życia | 50 lat |
| Standard spawania | AWS (American Welding Society) D 1.1 |
| Nazwa produktu | Przesyłanie mocy Elektryczny słup stalowy ocynkowany na Filipinach |
|---|---|
| Wysokość | 16m |
| Certyfikat | ISO 9001 |
| standard spawania | AWS D1.1 |
| Tolerancja | / -2% |