| Nazwa produktu | Słup zasilający ze stali ocynkowanej |
|---|---|
| Zastosowanie | Linia napięcia |
| Gęstość | 1 mm do 36 mm |
| DOŻYWOTNI | 50 lat |
| Norma spawalnicza | AWS (Amerykańskie Towarzystwo Spawalnicze) D 1.1 |
| Product Name | Galvanized Steel Power Pole |
|---|---|
| Application | Power Line |
| Thickness | 1 mm to 36mm |
| Tolerance of the dimension | +-2% |
| Life time | 50 years |
| Nazwa produktu | Stalowy słup energetyczny |
|---|---|
| Zastosowanie | Linia dystrybucji |
| Materiał | Stal Q235, Q345 |
| Minimalna granica plastyczności | 355 MPa |
| Maksymalna wytrzymałość na rozciąganie | 620 MPa |
| Nazwa produktu | Słup zasilający ze stali ocynkowanej |
|---|---|
| Zastosowanie | Linia napięcia |
| Gęstość | 1 mm do 36 mm |
| Tolerancja wymiaru | +-2% |
| DOŻYWOTNI | 50 lat |
| Standard galwanizacji | ASTM A123 |
|---|---|
| Powierzchnia | Cynkowanie zanurzeniowe |
| Gęstość | Zindywidualizowane |
| Materiał | Q345, Gr65, S500 |
| Tolerancja | +/-2% |
| Nazwa produktu | Słup zasilający ze stali ocynkowanej |
|---|---|
| Zastosowanie | Linia napięcia |
| Gęstość | 1 mm do 36 mm |
| Tolerancja wymiaru | +-2% |
| DOŻYWOTNI | 50 lat |
| Product Name | Steel Power Pole |
|---|---|
| Application | Distribution Line |
| Material | SteelQ235,Q345 |
| Minimum yield strength | 355 mpa |
| Max ultimate tensile strength | 620 mpa |
| Nazwa produktu | z galwanizowanej stali |
|---|---|
| Zastosowanie | Linia napięcia |
| Gęstość | 1 mm do 36 mm |
| Tolerancja wymiaru | +-2% |
| DOŻYWOTNI | 50 lat |
| Wysokość | 8 m |
|---|---|
| napięcie | Niskonapięciowy |
| Minimalna granica plastyczności | Q345 345MPA |
| Kształt | Ośmiokątny lub projektowy projekt |
| Rodzaj połączenia | Typ pogrzebu lub kołnierza |
| Rodzaj | Rodzaj pochówku |
|---|---|
| Głębokość rośliny | 1,8 m podziemne |
| Minimalna granica plastyczności | 355 MPa |
| Wysokość | 8m do 27m |
| Wymiar | Rurowe, trójkątne, kątowe, kratowe |