| Nazwa produktu | Słup zasilający ze stali ocynkowanej |
|---|---|
| Wniosek | Linia napięcia |
| Grubość | 1mm do 36mm |
| Tolerancja wymiaru | +-2% |
| Dożywotni | 50 lat |
| Nazwa produktu | Słup zasilający ze stali ocynkowanej |
|---|---|
| Zastosowanie | Linia napięcia |
| Grubość | 1 mm do 36 mm |
| Tolerancja wymiaru | +-2% |
| DOŻYWOTNI | 50 lat |
| Nazwa produktu | Słup zasilający ze stali ocynkowanej |
|---|---|
| Zastosowanie | Linia napięcia |
| Grubość | 1 mm do 36 mm |
| Tolerancja wymiaru | +-2% |
| DOŻYWOTNI | 50 lat |
| Nazwa produktu | Przenoszenie mocy Elektryczny słup elektryczny ze stali ocynkowanej na Filipinach |
|---|---|
| Wysokość | 16m |
| świadectwo | ISO 9001 |
| Norma spawalnicza | AWS D1.1 |
| Tolerancja | +/-2% |
| Nazwa produktu | Elektryczny słupek ze stali ocynkowanej |
|---|---|
| Zastosowanie | Linia dystrybucji |
| Materiał | Stal Q235, Q345 |
| Minimalna granica plastyczności | 355 MPa |
| Maksymalna wytrzymałość na rozciąganie | 620 MPa |
| Nazwa produktu | Słup zasilający ze stali ocynkowanej |
|---|---|
| Zastosowanie | Linia napięcia |
| Grubość | 1 mm do 36 mm |
| Tolerancja wymiaru | +-2% |
| DOŻYWOTNI | 50 lat |
| Nazwa produktu | Stalowy słup energetyczny |
|---|---|
| Zastosowanie | Linia dystrybucji |
| Materiał | Stal Q235, Q345 |
| Minimalna granica plastyczności | 355 MPa |
| Maksymalna wytrzymałość na rozciąganie | 620 MPa |
| Nazwa produktu | Słup zasilający ze stali ocynkowanej |
|---|---|
| Zastosowanie | Linia napięcia |
| Gęstość | 1 mm do 36 mm |
| Tolerancja wymiaru | +-2% |
| DOŻYWOTNI | 50 lat |
| Nazwa produktu | Słup zasilający ze stali ocynkowanej |
|---|---|
| Zastosowanie | Linia napięcia |
| Gęstość | 1 mm do 36 mm |
| Tolerancja wymiaru | +-2% |
| DOŻYWOTNI | 50 lat |
| Nazwa produktu | Stalowe słupy użytkowe |
|---|---|
| Zastosowanie | przesył energii elektrycznej |
| Gęstość | 1 mm do 36 mm |
| świadectwo | ISO9001/BV/ |
| Moc znamionowa | 10kV do 220kV |