| Standard galwanizacji | ASTM A123 |
|---|---|
| Powierzchnia | Galwanizacja zanurzeniowa |
| Grubość | Dostosowane |
| Materiał | Q345, Gr65, S500 |
| tolerancja | +/-2% |
| Nazwa produktu | Słup zasilający ze stali ocynkowanej |
|---|---|
| Podanie | Linia napięcia |
| Grubość | 1mm do 36mm |
| Dożywotni | 50 lat |
| Standard spawania | AWS (Amerykańskie Towarzystwo Spawalnicze) D 1,1 |
| Nazwa produktu | Słup zasilający ze stali ocynkowanej |
|---|---|
| Podanie | Linia napięcia |
| Grubość | 1mm do 36mm |
| Tolerancja wymiaru | +-2% |
| Dożywotni | 50 lat |
| Nazwa produktu | Słup zasilający ze stali ocynkowanej |
|---|---|
| Podanie | linia napięcia |
| Grubość | 1mm do 36mm |
| Tolerancja wymiaru | +-2% |
| Dożywotni | 50 lat |
| Materiał | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Prędkość wiatru | 35m/s |
| pochodzenie miejsca | yixing |
| Rodzaj | Pogrzeb |
| Obróbka powierzchni | cynkowanie ogniowe |
| Materiał | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Prędkość wiatru | 35m/s |
| pochodzenie miejsca | yixing |
| Rodzaj | Pogrzeb |
| Obróbka powierzchni | cynkowanie ogniowe |
| Nazwa produktu | Słup zasilający ze stali ocynkowanej |
|---|---|
| Podanie | Linia napięcia |
| grubość | 1mm do 36mm |
| Tolerancja wymiaru | +-2% |
| Dożywotni | 50 lat |
| Nazwa produktu | Stalowe słupy użytkowe |
|---|---|
| Podanie | Przenoszenie mocy elektrycznej |
| grubość | 1mm do 36mm |
| Certyfikat | ISO9001/BV/ |
| Moc znamionowa | 10kV do 220kV |
| Nazwa produktu | 220kv Ocynkowany słup przeniesienia mocy Elektryczny słup rurowy ze stali rurowej |
|---|---|
| Wniosek | Linia dystrybucyjna |
| Materiał | StalQ235,Q345 |
| Minimalna granica plastyczności | 355 mpa |
| Maksymalna ostateczna wytrzymałość na rozciąganie | 620 mpa |
| Nazwa produktu | 220kv Ocynkowany słup przeniesienia mocy Elektryczny słup rurowy ze stali rurowej |
|---|---|
| Wniosek | Linia dystrybucyjna |
| Materiał | StalQ235,Q345 |
| Minimalna granica plastyczności | 355 mpa |
| Maksymalna ostateczna wytrzymałość na rozciąganie | 620 mpa |