| Height | 10M |
|---|---|
| Design Load in Kg | 2.5 KN |
| Minimum yield strength | 345 mpa |
| Material | Q345,Gr50 |
| Appearance | Tubular,triangular,angular,lattice |
| Style | galvanization |
|---|---|
| Surface treatment | hot dip galvanized |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Design of pole | against earthquake of 8 grade |
| Torelance of dimenstion | +- 2% |
| Product Name | Galvanized Steel Pole |
|---|---|
| Shape | Polygonal Round |
| Package | Nude |
| Length of per section | Within 14 meter once forming |
| Thickness | 1 mm to 36mm |
| Product Name | Galvanized Steel Pole |
|---|---|
| Shape | Octagonal round |
| Package | Nude |
| Torlance of dimenstion | +-2% |
| Thickness | 1 mm to 36mm |
| Tolerancja wymiaru | +- 2% |
|---|---|
| Odporność na wiatr | 3-500 km/h |
| Materiał | GR50 GR65 S500 S355 |
| Wysokość | 8m 11KV 13KV |
| spawanie | Spawanie potwierdza międzynarodowy standard spawania CWB |
| Product Name | Galvanized Steel Pole |
|---|---|
| Material | ASTM A572 GR50 |
| Welding Standard | AWS D1.1 |
| Torlance of dimenstion | +-2% |
| Life time | 50 years |
| materiał | GR65 |
|---|---|
| aplikacji | DYSTRYBUCJA ENERGII ELEKTRYCZNEJ |
| Grubość | 2,75 MM |
| kształt | WIELOKĄT |
| GALWANIZACJA | ASTM A123 |
| Wysokość | 6-30m |
|---|---|
| Moc | 10-550kv |
| Rynku | Filipiny, Afryka |
| Grubość | 1-30 mm |
| materiał | granica plastyczności nie mniej niż 345mpa 460mpa |
| Nazwa produktu | Słup ze stali ocynkowanej |
|---|---|
| Zastosowanie | Linia transmisyjna |
| Projekt | Zindywidualizowane |
| Obróbka powierzchniowa | Cynkowanie ogniowe |
| Norma spawalnicza | AWS D1.1 |
| Tolerancja wymiaru | +- 2% |
|---|---|
| Odporność na wiatr | 3-500 km/h |
| Materiał | GR50 GR65 S500 S355 |
| Wysokość | 14m |
| spawanie | Spawanie potwierdza międzynarodowy standard spawania CWB |