| Thickness | 3.5mm thickness |
|---|---|
| Plant depth | 2.3m underground |
| Minimum yield strength | 355 mpa |
| Height | 16M |
| Appearance | Tubular,triangular,angular,lattice |
| Thickness | 3.5mm thickness |
|---|---|
| Plant depth | 2.3m underground |
| Minimum yield strength | 355 mpa |
| Height | 16M |
| Appearance | Tubular,triangular,angular,lattice |
| Height | 8m, 9m, 11m, 12m |
|---|---|
| Welding Standards | CWB and AWS D 1.1 |
| Packages | Standard seaworthy |
| Thickness | 3 - 10mm |
| Design Against | 8 Grade Of Earthquake |
| Nazwa produktu | Stalowe słupki elektryczne |
|---|---|
| Zastosowanie | Dystrybucja energii elektrycznej |
| Obsługa powierzchni | Galwanizacja |
| Norma spawalnicza | AWS D 1.1 /BS EN 1011-1,BS EN 1011-2 |
| Standard galwanizacji | ASTM A 123 |
| Rodzaj | słup prosty, słup rozciągający, biegun zwrotny |
|---|---|
| Obsługa powierzchni | Ocynkowane ogniowo |
| Obciążenie projektowe w kg | 300~1000 kg stosowane do 50 cm od górnego bieguna |
| Prędkość wiatru | 160km/h, 30m/s |
| Garnitur dla | dystrybucja energii elektrycznej |
| Nazwa produktu | 11,8M słup elektryczny |
|---|---|
| Projekt | Projektowanie klienta |
| Wysokość | 11,8 mln |
| Napięcie | 132kv |
| Leczenie | Bitum |
| Nazwa produktu | 11,8M słup elektryczny |
|---|---|
| Projekt | Projektowanie klienta |
| Wysokość | 11,8 mln |
| Napięcie | 132kv |
| Leczenie | Bitum |
| Nazwa produktu | 11,8 mln słup elektryczny |
|---|---|
| Projekt | Projekt klienta |
| Wysokość | 11,8 mln |
| Napięcie | 132kv |
| Leczenie | Bitum |
| Nazwa produktu | Gr 65 11m 33kv Linia przesyłowa Słupy Słupy przesyłowe mocy Stalowy słup rurowy do projektu napowiet |
|---|---|
| Wysokość | 11,8 mln |
| Certyfikat | ISO 9001 |
| Standard spawalniczy | AWS D1.1 |
| Tolerancja | +/- 2% |
| Product Name | 11.8M Electric Pole |
|---|---|
| Design | Customer Design |
| Height | 11.8M |
| Voltage | 132kv |
| Treatment | Bitumen |