| Style | galvanization |
|---|---|
| Surface treatment | hot dip galvanized |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Design of pole | against earthquake of 8 grade |
| Torelance of dimenstion | +- 2% |
| Package | Naked Package |
|---|---|
| Burial Length | 2000mm under the ground |
| Minimum yield strength | 450 mpa |
| Voltage | 10kv-220kv |
| Appearance | Tubular,triangular,angular,lattice |
| Nazwa produktu | 10KV wysokiej tolerancji stalowe słupki do połączeń końcowych po stronie wysokonapięciowej transform |
|---|---|
| Materiał | Q235 Q345 GR65 SS400 |
| Minimalna granica plastyczności | 345 MPa |
| Minimalna wytrzymałość na rozciąganie | 490MPA |
| Maksymalna wytrzymałość na rozciąganie | 620MPA |
| styl | galwanizacja |
|---|---|
| Obróbka powierzchni | ocynkowane ogniowo |
| Grubość | 1 mm do 30 mm |
| Konstrukcja słupa | przeciwko trzęsieniu ziemi o wadze 8 stopni |
| Torelance of dimenstion | - 2% |
| styl | galwanizacja |
|---|---|
| Obróbka powierzchni | ocynkowane ogniowo |
| Grubość | 1 mm do 30 mm |
| Konstrukcja słupa | przed trzęsieniem ziemi 8 stopnia |
| Torelance z Dimenstion | - 2% |
| Tolerancja wymiaru | +- 2% |
|---|---|
| Odporność na wiatr | 3-500 km/h |
| Materiał | GR50 GR65 S500 S355 |
| Wysokość | 16m 18m |
| spawanie | Spawanie potwierdza międzynarodowy standard spawania CWB |
| Kształt słupa | Ośmiokąt, dwunastokąt, sześciokąt |
|---|---|
| Wysokość | 25 stóp do 75 stóp |
| Obróbka powierzchniowa | galwanizacja lub butiuem |
| Napięcie | 10kv-220kv |
| Wygląd | Rurowy, trójkątny, kątowy, kratowy |
| Rodzaj | maszt prosty, maszt rozciągliwy, maszt obrotowy |
|---|---|
| Leczenie | galwanizacja |
| Prędkość wiatru | 44 m / s |
| Torlance dimenstion | + - 2% |
| Czynnik bezpieczeństwa | 1.8 |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Style | galvanization |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Torlance of dimenstion | +- 2% |
| Suit for | electricity distribution |
| typu | prosty biegun, drążek do rozciągania, drążek skrętu |
|---|---|
| Leczenie | galwanizacja |
| Prędkość wiatru | 44 m / s |
| Torlance of dimenstion | - 2% |
| Czynnik bezpieczeństwa | 1.8 |