| Nazwa produktu | Moc rurowa stalowa konstrukcja elektryczne słupy transmisyjne Wieża szeregowa 33kv |
|---|---|
| Projekt | Projektowanie klienta |
| Wysokość | 25FT-70FT |
| Napięcie | 69kv |
| Leczenie | Bitum |
| Nazwa | 86KV Ocynkowany słup elektryczny o wysokiej wytrzymałości na rozciąganie 11m |
|---|---|
| materiał | Klasa 50 według ASTM 572 o wytrzymałości wynosił nie mniej niż 345 mpa |
| typu | 86KV Ocynkowany słup elektryczny o wysokiej wytrzymałości na rozciąganie 11m |
| kształt | Ośmioboczny |
| Wysokość | 8–35 m |
| Style | hot dip galvanized |
|---|---|
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
| Power | 10kv~550kv |
| Tolance of dimenstion | +-2% |
| Shape | conoid ,multi-pyramidal,columniform,polygonal or conical |
| Product Name | 9m 11m Hot Dip Galvanized Steel Pole Electric Power Pole Columniform |
|---|---|
| Application | Power Transmission |
| Surface treatment | Hot dip galvanization |
| Welding standard | AWS D 1.1 |
| Galvanization standard | ASTM A 123 |
| typu | maszt prosty, maszt rozciągliwy, maszt obrotowy |
|---|---|
| styl | galwanizacja |
| Prędkość wiatru | 160 km / h, 30 m / s |
| Torlance dimenstion | - 2% |
| Pozew o | dystrybucja energii elektrycznej |
| Nazwa produktu | 110KV 25m |
|---|---|
| Projekt | Projekt klienta |
| Wysokość | 7m-30m |
| napięcie | 132KV |
| Leczenie | Bitum |
| Nazwa produktu | 14M Słup energii elektrycznej |
|---|---|
| Typ zamontowany | Pogrzeb |
| Wysokość | 11M |
| Napięcie | 10kv do 400kv |
| Funkcja | Linia transmisyjna |
| Product Name | 11m Galvanized Light Pole Electric Telescoping Pole Columniform |
|---|---|
| Application | Power Transmission |
| Surface treatment | Hot dip galvanization |
| Welding standard | AWS D 1.1 |
| Galvanization standard | ASTM A 123 |
| Thickness | 1mm to 30mm |
|---|---|
| Shape | Conoid, Multi-pyramidal,Columniform, polygonal or conical |
| Power | 10kv~550kv |
| Suit for | electricity distribution |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Design load in kg | 300~1000kg applicated to 50cm from the top |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Suit for | electricity distribution |