| Nazwa produktu | 110KV 25m |
|---|---|
| Projekt | Projekt klienta |
| Wysokość | 7m-30m |
| napięcie | 132KV |
| Leczenie | Bitum |
| Nazwa | 11 m 3,8 mm 2-częściowy elektryczny słup transmisyjny FRP Malezja |
|---|---|
| Projekt | 2 sekcja |
| Wysokość | 11m |
| Zagęszcza | 3,8 mm |
| Port | zawsze Szanghaj |
| Nazwa produktu | Wysokonapięciowe ocynkowane stożkowe wieże linii przesyłowych energii elektrycznej |
|---|---|
| Wniosek | Dystrybucja energii elektrycznej |
| Standard spawania | AWS D 1,1 |
| Grubość ściany | 1-36mm |
| Czas gwarancji | 15 lat |
| Nazwa produktu | Elektryczne oświetlenie Stalowe słupki 11m 12m Dostosowywalne monitorowanie Oktogonalne Galwanizowan |
|---|---|
| Standard galwanizacji | ASTM A123 |
| świadectwo | ISO 9001 |
| Norma spawalnicza | AWS D1.1 |
| Tolerancja | +/-2% |
| Nazwa produktu | Wysokonapięciowe galwanizowane stożkowe wieże linii elektroenergetycznych |
|---|---|
| Podanie | Dystrybucja energii elektrycznej |
| Standard spawalniczy | AWS D 1.1 |
| grubość ściany | 1-36 mm |
| Czas gwarancji | 15 lat |
| Rodzaj | Rodzaj pochówku |
|---|---|
| Głębokość sadzenia | 1,8 m pod ziemią |
| Minimalna granica plastyczności | 355 mpa |
| Wysokość | 8m do 27m |
| Wygląd | Rurowy, trójkątny, kątowy, kratowy |
| Tolerancja wymiaru | +- 2% |
|---|---|
| Odporność na wiatr | 3-500 km/h |
| Materiał | GR50 GR65 S500 S355 |
| Wysokość | 10m 11m 12m 11KV 13KV |
| spawanie | Spawanie potwierdza międzynarodowy standard spawania CWB |
| Suit for | electricity distribution |
|---|---|
| Power | 10kv~550kv |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Design of pole | against earthquake of 8 grade |
| Torelance of dimenstion | +- 2% |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Style | galvanization |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
| Suit for | electricity distribution |
| Product Name | Steel Utility Pole |
|---|---|
| Application | Electrical Power Distribution |
| Quality Control | ISO 9001 |
| Welding Standard | AWS D 1.1 |
| Surface treatment | Galvanization |