| Władza | 10kv ~ 550kv |
|---|---|
| Rodzaj | słup prosty, słup rozciągający, biegun zwrotny |
| Gęstość | 1mm do 30mm |
| Prędkość wiatru | 160km/h, 30m/s |
| Tolerancja | +/-2% |
| Product Name | 110KV 25M |
|---|---|
| Design | Customer Design |
| Height | 7m-30m |
| Voltage | 132kv |
| Treatment | Bitumen |
| typu | maszt prosty, maszt rozciągliwy, maszt obrotowy |
|---|---|
| styl | galwanizacja |
| Standard ocynkowany | ASTM A123 |
| Torlance dimenstion | - 2% |
| Standard spawalniczy | AWS D 1.1 |
| Product Name | Steel Utility Pole |
|---|---|
| Application | Tranmission Line |
| Design | Customized |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| Nazwa produktu | Słupy energetyczne |
|---|---|
| Podanie | Linia transmisji |
| Projekt | Dostosowane |
| Obróbka powierzchniowa | cynkowanie ogniowe |
| Standard spawalniczy | AWS D1.1 |
| standard galwanizacji, | ASTM A123 |
|---|---|
| Powierzchnia | Galwanizacja zanurzeniowa |
| Grubość | Dostosowane |
| Materiał | Q345, Gr65, S500 |
| Tolerancja | +/-2% |
| Product Name | Steel Utility Poles |
|---|---|
| Application | Power Transmission Line |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| Surface Treatment | Hot Dip Galvanized |
| Power Capacity | 220kV |
| Nazwa produktu | Słup ze stali ocynkowanej |
|---|---|
| Zastosowanie | Linia transmisyjna |
| Projekt | Zindywidualizowane |
| Obsługa powierzchni | Cynkowanie ogniowe |
| Norma spawalnicza | AWS D1.1 |
| styl | galwanizacja |
|---|---|
| Obróbka powierzchni | ocynkowane ogniowo |
| Grubość | 1 mm do 30 mm |
| Konstrukcja słupa | przeciwko trzęsieniu ziemi o wadze 8 stopni |
| Torelance of dimenstion | - 2% |
| Nazwa produktu | 11M Słup energii elektrycznej |
|---|---|
| Typ zamontowany | Pogrzeb |
| Wysokość | 11M |
| Napięcie | 10kv do 400kv |
| Funkcja | Linia transmisyjna |