| Nazwa produktu | Stalowy słup ocynkowany |
|---|---|
| aplikacji | Linia przesyłowa |
| Projekt | dostosować |
| Obróbka powierzchni | Cynkowanie ogniowe |
| Grubość cynkowania | Średnia 86um |
| Nazwa produktu | 9m 11m 12m Słupy stalowe Słup stalowy ocynkowany z bitumem z ramionami poprzecznymi |
|---|---|
| Standard galwanizacji | ASTM A123 |
| Certyfikat | ISO 9001 |
| Standard spawalniczy | AWS D1.1 |
| Tolerancja | +/- 2% |
| Tolerancja wymiaru | +- 2% |
|---|---|
| Odporność na wiatr | 3-500 km/h |
| Materiał | GR50 GR65 S500 S355 |
| Wysokość | 9M 11M 12M 14M Wysokie Napięcie Niska Cena Elektryczna Stal Słup Energetyczny |
| spawanie | Spawanie potwierdza międzynarodowy standard spawania CWB |
| Style | galvanized |
|---|---|
| Torlance of dimenstion | +-2% |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Suit for | electricity distribution |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Design load in kg | 300~1000kg applicated to 50cm from the top |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Suit for | electricity distribution |
| Materiał | granica plastyczności nie mniejsza niż 235mpa / 345mpa |
|---|---|
| Warrenty | 15 lat |
| Dożywotni | 50 lat |
| spawalniczy | aws d1.1, współczynnik penetracji 100% |
| Obróbka powierzchniowa | cynkowanie ogniowe, średnia powłoka 85um |
| Napięcie znamionowe | 33 kv |
|---|---|
| Tworzywo | Gr.65 |
| Obróbka powierzchniowa | Gorąca galwanizacja bioder |
| Standard galwanizacji | ASTMA123 |
| Norma spawalnicza | AWS D.1.1 |
| Height | 12m |
|---|---|
| Surface treatment | hot dip galvanized powder paiting |
| Thickness | 3mm |
| Optical assembly of lighting fixture | IP 65 |
| Torelance of dimenstion | +- 2% |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Design load in kg | 300~1000kg applicated to 50cm from the top |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Suit for | electricity distribution |
| Height | 14.5m |
|---|---|
| Pole Shape | Tapered |
| Thickness | 3mm or more |
| Welding Standard | AWS D 1.1 |
| Surface treatment | Galvanization |