| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Torlance of dimenstion | +-2% |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Suit for | electricity distribution |
| Product Name | Steel Utility Pole |
|---|---|
| Application | 33KV Electrical Power Distribution |
| Quality Control | ISO 9001 |
| Welding Standard | AWS D 1.1 |
| Surface treatment | Galvanization |
| Product Name | Electrical Steel Utility Poles |
|---|---|
| Application | Electrical Power Transmission |
| Welding Standard | AWS D 1.1 |
| Shape | polygonal |
| Waranty time | 15 years |
| Nazwa produktu | Stalowy słup zasilający |
|---|---|
| aplikacji | Linia dystrybucyjna |
| materiał | S355JR = ASTM A572 Gr50 |
| Minimalna granica plastyczności | 345 mpa |
| Maksymalna wytrzymałość na rozciąganie | 620 mpa |
| Nazwa | 25ft -100ft low valtage PHILIPPINES elektryczne słupy stalowe z ramionami kątowymi |
|---|---|
| Kolor | Wszelkie |
| Długość | 25FT-100FT |
| TEST | TEST OBCIĄŻENIA |
| Obróbka powierzchni | GALWANIZACJA GORĄCA |
| Funkcja | 70 stóp 75 stóp |
|---|---|
| Podanie | przenoszenie energii elektrycznej |
| obróbka powierzchniowa | cynkowanie ogniowe |
| Grubość | 1-30mm |
| Poziom ochronny | IP65 |
| Cechy | 70-120 stóp |
|---|---|
| Zastosowanie | przesył energii elektrycznej |
| Obróbka powierzchniowa | Cynkowanie ogniowe |
| Grubość | 1-30mm |
| Poziom ochronny | IP65 |
| Transmisson Line | 138kv |
|---|---|
| Design Load in Kg | 300~ 1000 Kg appliced to 50cm from the to pole |
| Minimum yield strength | 460 mpa |
| Pole Shape | Conical |
| Appearance | Tubular,triangular,angular,lattice |
| Materiał | Gr65 |
|---|---|
| Pochodzenie miejsca | Yixing |
| Rodzaj | Pogrzeb |
| Obróbka powierzchni | Cynkowanie ogniowe |
| Standard galwanizacji | ASTM A123 |
| Nazwa produktu | Słup ze stali ocynkowanej |
|---|---|
| Zastosowanie | Linia transmisyjna |
| Projekt | Zindywidualizowane |
| Obsługa powierzchni | Cynkowanie ogniowe |
| Norma spawalnicza | AWS D1.1 |