| Height | 14.5m |
|---|---|
| Pole Shape | octagonal |
| Thickness | 2.75mm |
| Welding Standard | AWS D 1.1 |
| Surface treatment | Galvanization bitumen |
| Nazwa produktu | Linie energetyczne rurowy słup elektryczny ze stali ocynkowanej z bitumem |
|---|---|
| Moc | 69KV |
| Materiał | GR50 |
| Obróbka powierzchniowa | Cynkowanie ogniowe |
| Standard spawania | AWS D 1,1 |
| Nazwa produktu | Stalowe słupy użytkowe |
|---|---|
| Podanie | przesyłanie energii elektrycznej |
| Torlance dimenstion | + -2% |
| Certyfikat | ISO9001 / BV / |
| Moc znamionowa | 10 kV do 220 kV |
| Height | 11.8 m |
|---|---|
| Usage | electrical power tower |
| Minimum yield strength | 345 mpa or 460mpa |
| Load | 50KN |
| Thickness | 6mm wall thickness |
| Nazwa produktu | Słup zasilający ze stali ocynkowanej |
|---|---|
| Podanie | Linia napięcia |
| Grubość | 1mm do 36mm |
| Dożywotni | 50 lat |
| Standard spawania | AWS (Amerykańskie Towarzystwo Spawalnicze) D 1,1 |
| Wysokość | 15m |
|---|---|
| moc | 10-550kv |
| Rynek | Bangladesz |
| Grubość | 4 mm / 5 mm |
| Materiał | GR65 wytrzymałość na siłę nie mniejszą niż 460mpa |
| napięcie | 10-220 KV |
|---|---|
| Garnitur dla | Przesył mocy |
| Materiał | Q235 Q345 SS400 SGR65 |
| Kształt | stożkowaty, wielopiramidalny, okrągły, wielokątny |
| Torlancja wymiarowa | +-2% |
| Materiał | q235 q345 gr65 |
|---|---|
| Wysokość | 60FT |
| Gęstość | 5 mm |
| napięcie | 69kv-550kv |
| Spawalniczy | AWS D1.1 |
| Styl | OEM Steel Utility Pole for Transmission Line Project - wysokość 10 m, grubość 2,75 mm, kształt ośmio |
|---|---|
| Obsługa powierzchni | Ocynkowane ogniowo |
| Gęstość | 1mm do 30mm |
| Projekt słupa | Przed trzęsieniem ziemi o sile 8 stopni |
| Torelance wymiarów | +- 2% |
| Nazwa produktu | Słup ze stali ocynkowanej |
|---|---|
| Zastosowanie | Linia transmisyjna |
| Projekt | Zindywidualizowane |
| Obsługa powierzchni | Cynkowanie ogniowe |
| Norma spawalnicza | AWS D1.1 |