| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| tolerance | +/-2% |
| Rodzaj | maszt prosty, maszt rozciągliwy, maszt obrotowy |
|---|---|
| Pozew o | Dystrybucja energii elektrycznej |
| Kształt | stożkowy, wielopiramidowy, kolumnowy, wielokątny lub stożkowy |
| Standard spawalniczy | AWS D1.1 |
| Tolerancja | +/- 2% |
| Projekt słupa | przed trzęsieniem ziemi o 8 stopniach |
|---|---|
| Moc | 10kv~550kv |
| Kształt | stożkowaty, wielopiramidowy, kolumnowy, wielokątny lub stożkowy |
| Standard spawania | AWS D1.1 |
| tolerancja | +/-2% |
| Konstrukcja słupa | przeciwko trzęsieniu ziemi o wadze 8 stopni |
|---|---|
| Moc | 10kv ~ 550kv |
| kształt | conoid, multi-pyramidal, columniform, polygonal lub conical |
| Standard spawania | AWS D1.1 |
| Tolerancja | / -2% |
| Kształt | Stożkowaty, wielopiramidowy, kolumnowy, wielokątny lub stożkowy |
|---|---|
| Norma spawalnicza | AWS D1.1 |
| Tolerancja | +/-2% |
| Obciążenie projektowe w kg | 300 ~ 1000 Kg nakładane na 50 cm od słupka |
| Szczegóły pakowania | Zgodnie z życzeniem klienta |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| tolerance | +/-2% |
| Moc | 10kv ~ 550kv |
|---|---|
| typu | prosty biegun, drążek do rozciągania, drążek skrętu |
| Grubość | 1 mm do 30 mm |
| Prędkość wiatru | 160 km / h, 30 m / s |
| Tolerancja | / -2% |
| Moc | 10kv ~ 550kv |
|---|---|
| Projektuj obciążenie w kg | 300 ~ 1000 kg aplikowane do 50 cm od góry |
| Grubość | 1 mm do 30 mm |
| Obróbka powierzchni | cynkowanie ogniowe |
| Garnitur dla | dystrybucja energii elektrycznej |
| Nazwa produktu | Ocynkowany słup elektroenergetyczny, stal Q235 6 m, 10 m, 12 m, 15 m 20 m słup elektroenergetyczny |
|---|---|
| Wysokość | 10m |
| Certyfikat | ISO 9001 |
| standard spawania | AWS D1.1 |
| Tolerancja | / -2% |
| typu | Linia elektroenergetyczna linia elektroenergetyczna słup stalowy ocynkowany |
|---|---|
| Pozew o | dystrybucja energii elektrycznej |
| Obróbka powierzchni | ocynkowane ogniowo |
| materiał | Można dostosować |
| Do spawania | AWS D 1.1 |