| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| tolerance | +/-2% |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| tolerance | +/-2% |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| tolerance | +/-2% |
| Moc | 10kV ~ 550kv |
|---|---|
| typu | maszt prosty, maszt rozciągliwy, maszt obrotowy |
| Grubość | 1 mm do 30 mm |
| Prędkość wiatru | 160 km / h, 30 m / s |
| Tolerancja | / -2% |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Design load in kg | 300~1000kg applicated to 50cm from the top |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Suit for | electricity distribution |
| typu | prosty biegun, tyczka na rozciąganie, biegun obrotu |
|---|---|
| Garnitur dla | dystrybucja energii elektrycznej |
| kształt | conoid, multi-pyramidal, columniform, polygonal lub conical |
| Standard spawania | AWS D1.1 |
| Tolerancja | / -2% |
| typu | prosty biegun, tyczka na rozciąganie, biegun obrotu |
|---|---|
| Garnitur dla | dystrybucja energii elektrycznej |
| kształt | conoid, multi-pyramidal, columniform, polygonal lub conical |
| Standard spawania | AWS D1.1 |
| Tolerancja | / -2% |
| Type | steel pole |
|---|---|
| Suit for | electricity distribution |
| Shape | conoid, multi-pyramidal, columniform, polygonal or conical |
| Welding Standard | AWS D1.1 |
| Tolerance | +/-2% |
| typu | prosty biegun, drążek do rozciągania, drążek skrętu |
|---|---|
| Garnitur dla | dystrybucja energii elektrycznej |
| kształt | conoid, multi-pyramidal, columniform, polygonal lub conical |
| Standard spawania | AWS D1.1 |
| Tolerancja | / -2% |
| Product Name | Bitumen 220kv steel pipes Galvanized Steel Pole for overheadline project |
|---|---|
| Sides | octagonal hexagonal odecagonal |
| galvanization standard | ASTM A123 |
| certificate | ISO 9001 |
| welding standard | AWS D1.1 |