| Product Name | Galvanized Power Pole |
|---|---|
| Shape | Octagonal Or Round |
| Power Capacity | 10kV to 220kV |
| Joint of Poles | Slip joint |
| Warranty time | 15 years |
| Type | Galvanized Steel Poles 12m Utility Pole for power distribution Equipment |
|---|---|
| Shape | Round,Conical |
| Payment Terms | T/T,L/C |
| Thickness | 2.5mm-16mm |
| Surface Finished | Hot Dip Galvanized |
| Nazwa produktu | Stalowy słup zasilający |
|---|---|
| Podanie | Dystrybucja mocy |
| Materiał | Gr65 |
| Minimalna granica plastyczności | 460 mpa |
| Maksymalna wytrzymałość na rozciąganie | 620 mpa |
| Nazwa produktu | Galwanizowany słup elektryczny |
|---|---|
| Wniosek | Dystrybucja energii elektrycznej |
| Standard spawania | AWS D 1,1 |
| Grubość ściany | 1-36mm |
| Czas gwarancji | 15 lat |
| Type | steel tubular pole |
|---|---|
| Surface Treatment | hot dip galvanized |
| Design Load in kg | 300~1000kg |
| Wind speed | 160km/h |
| Suit for | electricity distribution |
| materiał | granica plastyczności nie mniejsza niż 235 mpa / 345 mpa |
|---|---|
| warrenty | 15 lat |
| Okres istnienia | 50 lat |
| Do spawania | aws d1.1, wskaźnik penetracji 100% |
| Obróbka powierzchni | cynkowanie ogniowe, średnia powłoka 85um |
| Nazwa produktu | Galwanizowany słup elektryczny |
|---|---|
| Wniosek | Dystrybucja energii elektrycznej |
| Standard spawania | AWS D 1,1 |
| Grubość ściany | 1-36mm |
| Czas gwarancji | 15 lat |
| Rodzaj | Grubość 2,5 mm - 16 mm Stal ocynkowana Słupy energetyczne Certyfikacja |
|---|---|
| Kształt | Okrągły, stożkowy |
| Zasady płatności | T/T,L/C |
| Grubość | 2.5mm-16mm |
| Wykończenie powierzchni | Ocynkowane ogniowo |
| Rodzaj | drążek prosty, drążek na rozciąganie, drążek skrętny |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa | ocynkowane ogniowo |
| Grubość | 1mm do 30mm |
| Montaż optyczny oprawy oświetleniowej | IP 65 |
| Tolerancja wymiaru | +- 2% |
| Product Name | Galvanized Electrical Power Pole |
|---|---|
| Application | Electrical Power Distribution |
| Welding Standard | AWS D 1.1 |
| Gęstość ściany | 1-36mm |
| Waranty time | 15 years |