| typu | Słupy energetyczne 132kv słup stalowy słup stalowy ocynkowany galwanicznie |
|---|---|
| Garnitur dla | dystrybucja energii elektrycznej |
| Obróbka powierzchni | ocynkowane ogniowo |
| Konstrukcja słupa | przeciwko trzęsieniu ziemi o wadze 8 stopni |
| Torelance of dimenstion | - 2% |
| typu | Słupy elektroenergetyczne 132 kv słup wielokątna wieża ze stali ocynkowanej |
|---|---|
| Pozew o | dystrybucja energii elektrycznej |
| Obróbka powierzchni | ocynkowane ogniowo |
| Konstrukcja słupa | przed trzęsieniem ziemi o 8 stopni |
| Torelance z Dimenstion | - 2% |
| materiał | Q235 Q345 granica plastyczności nie mniejsza niż 235 / 345mpa |
|---|---|
| Kolor | Dostosowane |
| Obróbka powierzchni | Cynkowanie ogniowe |
| Do spawania | AWS D1.1 |
| Gwarancja | 15 lat |
| Nazwa produktu | Stalowe słupy użytkowe |
|---|---|
| Podanie | Przenoszenie mocy elektrycznej |
| grubość | 1mm do 36mm |
| Standard spawania | AWS D1.1 |
| Galwanizacja | cynkowanie ogniowe |
| Outreach Type | Single or double outreach |
|---|---|
| Mounted Type | By flange or without flange |
| Light Wattage | 30w to 60w LED light |
| Material | Q345,Q235,GR50 |
| Surface Treatment | galvanization and powder coating |
| Tworzywo | Q235 Q345 Q420 |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa | Gorące dip ocynkowane |
| Standard galwanizacji | ASTM A123 |
| Norma spawalnicza | AWS D.1.1 |
| Stres związany z wydajnością | 450mpa min |
| Nazwa produktu | Stalowy słup użytkowy |
|---|---|
| Aplikacja | Linia transmisyjna |
| Projekt | Dostosowane |
| Obróbka powierzchni | Cynkowanie ogniowe |
| Norma spawalnicza | AWS D1.1 |
| Product Name | Steel Electric Power Pole |
|---|---|
| Application | Power Transmission |
| Galvanization standard | ASTM A 123 |
| Color | optional |
| Thickness | 3-10mm |
| Nazwa | 100ft Kołnierz typu 3 sekcje Ocynkowany stalowy słup ze szczeblami wspinaczkowymi |
|---|---|
| projekt | Kołnierze 100 stóp typu 3 |
| Wysokość | 100FT |
| Zagęszcza | 6 mm 8 mm 10 mm |
| Obciążenie projektowe | Naprężenie wielokierunkowe |
| Nazwa produktu | Słup energii elektrycznej |
|---|---|
| aplikacji | Przesył mocy |
| Obróbka powierzchni | cynkowanie ogniowe |
| Standard spawania | AWS D 1.1 |
| standardowe | ISO |