| Wysokość | 10–25 m |
|---|---|
| materiał | Gr65 Q345 |
| Akcesoria | górna zaślepka śrub kotwiących |
| Standard spawalniczy | AWS D 1.1 |
| Obróbka powierzchni | Galwanizacja bitumiczna farba proszkowa |
| Product Name | Steel Tubular Pole |
|---|---|
| Welding standard | AWSD 1.1 |
| Material | Q235 |
| Flange size | 450mm |
| Wall thickness | 3mm |
| Numer modelu | słup elektryczny ze stali |
|---|---|
| materiał | Q345, Q235.GR65 |
| Obróbka powierzchni | cynkowanie ogniowe (ASTM A123) |
| Długość komponentu | -25 mm do 75 mm |
| Napięcie znamionowe | 69KV-550KV |
| Materiał | Q345, Q235 |
|---|---|
| Obciążenie projektowe w kg | 300 ~ 1000 kg przyłożone do 50 cm od bieguna |
| Torlance wymiaru | +- 2% |
| Garnitur dla | dystrybucja energii elektrycznej |
| Standard spawania | AWS D 1,1 |
| Nazwa | 12m 500DAN 1000DAN 1600DAN ASTM A123 Słup ocynkowany, słupy handlowe |
|---|---|
| projekt | 12m 500DAN 1000DAN 1600DAN ASTM A123 Słup ocynkowany |
| Wysokość | 12m 500DAN 1000DAN 1600DAN |
| Zagęszcza | 3 mm 4 mm 5 mm |
| Obciążenie projektowe | 500DAN 1000DAN 1600DAN |
| Moc | 10kv ~ 550kv |
|---|---|
| typu | prosty biegun, tyczka na rozciąganie, biegun obrotu |
| Grubość | 1 mm do 30 mm |
| Prędkość wiatru | 160 km / h, 30 m / s |
| Tolerancja | / -2% |
| typu | prosty biegun, tyczka na rozciąganie, biegun obrotu |
|---|---|
| Garnitur dla | dystrybucja energii elektrycznej |
| kształt | conoid, multi-pyramidal, columniform, polygonal lub conical |
| Standard spawania | AWS D1.1 |
| Tolerancja | / -2% |
| Nazwa produktu | Steel Utility Polak |
|---|---|
| aplikacji | Przesył mocy |
| Obróbka powierzchni | cynkowanie ogniowe |
| Torlen wymiarowy | - 2% |
| Standard spawania | AWS D 1.1 |
| Nazwa produktu | Stalowy słup użytkowy |
|---|---|
| Podanie | Przesył mocy |
| Obróbka powierzchniowa | cynkowanie ogniowe |
| Wymiar torlance | + - 2% |
| Standard spawalniczy | AWS D 1.1 |
| Nazwa produktu | Ocynkowany słup zasilający |
|---|---|
| Kształt | Ośmiokątny lub okrągły |
| Moc znamionowa | 10kV do 220kV |
| Joint Polaków | Złącze poślizgowe |
| Czas gwarancji | 15 lat |