| Rodzaj | słup prosty, słup rozciągający, biegun zwrotny |
|---|---|
| Obsługa powierzchni | Ocynkowane ogniowo |
| Gęstość | 1mm do 30mm |
| Montaż optyczny oprawy oświetleniowej | IP 65 |
| Torelance wymiarów | +- 2% |
| Nazwa produktu | Stalowy słup użytkowy |
|---|---|
| Aplikacja | Linia transmisyjna |
| Projekt | Dostosowane |
| Obróbka powierzchni | Cynkowanie ogniowe |
| Norma spawalnicza | AWS D1.1 |
| Nazwa produktu | Stalowy słup użytkowy |
|---|---|
| Aplikacja | Linia transmisyjna |
| Projekt | Dostosowane |
| Obróbka powierzchni | Cynkowanie ogniowe |
| Norma spawalnicza | AWS D1.1 |
| Nazwa produktu | Słup zasilający ze stali ocynkowanej |
|---|---|
| Podanie | Linia napięcia |
| Grubość | 1 mm do 36 mm |
| Tolerancja wymiaru | + -2% |
| Dożywotni | 50 lat |
| Nazwa produktu | Słup zasilania elektrycznego |
|---|---|
| Podanie | Linia transmisyjna |
| Projekt | dostosowane |
| Obróbka powierzchniowa | cynkowanie ogniowe |
| Standard spawania | AWS D1.1 |
| Nazwa produktu | z galwanizowanej stali |
|---|---|
| Zastosowanie | Linia napięcia |
| Gęstość | 1 mm do 36 mm |
| Tolerancja wymiaru | +-2% |
| DOŻYWOTNI | 50 lat |
| Nazwa produktu | z galwanizowanej stali |
|---|---|
| Zastosowanie | Linia napięcia |
| Gęstość | 1 mm do 36 mm |
| Tolerancja wymiaru | +-2% |
| DOŻYWOTNI | 50 lat |
| Nazwa produktu | z galwanizowanej stali |
|---|---|
| Aplikacja | Linia energetyczna |
| Grubość | 1 mm do 36 mm |
| Tolerancja wymiaru | +-2% |
| Czas życia | 50 lat |
| Nazwa produktu | Słup zasilający ze stali ocynkowanej |
|---|---|
| Podanie | linia napięcia |
| Grubość | 1mm do 36mm |
| Tolerancja wymiaru | +-2% |
| Dożywotni | 50 lat |
| Nazwa produktu | z galwanizowanej stali |
|---|---|
| Aplikacja | Linia energetyczna |
| Grubość | 1 mm do 36 mm |
| Tolerancja wymiaru | +-2% |
| Czas na całe życie | 50 lat |