| Tolerancja wymiaru | +- 2% |
|---|---|
| Odporność na wiatr | 3-500 km/h |
| Materiał | GR50 GR65 S500 S355 |
| Wysokość | 11m 3,8 mm 7,2 mm 80-100 Microm MICRMA Galwanizacja gorącego zanurzenia dla trwałego stalowego słupa |
| spawanie | Spawanie potwierdza międzynarodowy standard spawania CWB |
| Materiał | Q345, Q235 |
|---|---|
| Obciążenie projektowe w kg | 300 ~ 1000 kg przykładane do 50 cm od słupka |
| Torlance wymiaru | +- 2% |
| Garnitur dla | dystrybucja energii elektrycznej |
| Norma spawalnicza | AWS D 1.1 |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| tolerance | +/-2% |
| Nazwa produktu | Słup zasilający ocynkowany, stal Q235 6 m, 10 m, 12 m, 15 m Słup zasilający do przesyłu energii el |
|---|---|
| Wysokość | 10M |
| świadectwo | ISO 9001 |
| Norma spawalnicza | AWS D1.1 |
| Tolerancja | +/-2% |
| Nazwa produktu | Słup zasilający ocynkowany, stal Q235 6 m, 10 m, 12 m, 15 m Słup zasilający do przesyłu energii el |
|---|---|
| Wysokość | 10m |
| świadectwo | ISO 9001 |
| Norma spawalnicza | AWS D1.1 |
| Tolerancja | +/-2% |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Suit for | electricity distribution |
| Shape | conoid, multi-pyramidal, columniform, polygonal or conical |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Suit for | electricity distribution |
| Shape | conoid, multi-pyramidal, columniform, polygonal or conical |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Suit for | electricity distribution |
| Shape | conoid, multi-pyramidal, columniform, polygonal or conical |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Suit for | electricity distribution |
| Shape | conoid, multi-pyramidal, columniform, polygonal or conical |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Suit for | electricity distribution |
| Shape | conoid, multi-pyramidal, columniform, polygonal or conical |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |