| Type | steel pole |
|---|---|
| Suit for | electricity distribution |
| Shape | conoid, multi-pyramidal, columniform, polygonal or conical |
| Welding Standard | AWS D1.1 |
| Tolerance | +/-2% |
| moc | 10kV ~ 550kv |
|---|---|
| Rodzaj | maszt prosty, maszt rozciągliwy, maszt obrotowy |
| Grubość | 1 mm do 30 mm |
| Prędkość wiatru | 160 km / h, 30 m / s |
| Tolerancja | +/- 2% |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| tolerance | +/-2% |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Suit For | electricity distribution |
| Shape | conoid, multi-pyramidal, columniform, polygonal or conical |
| Welding Standard | AWS D1.1 |
| Standard | ISO 9001 |
| Nazwa produktu | 20-60FT Ośmiokątny słup stalowy ocynkowany ogniowo |
|---|---|
| Zastosowanie | Przesył mocy |
| Obróbka powierzchniowa | Cynkowanie ogniowe |
| Norma spawalnicza | AWS D 1.1 |
| Standard galwanizacji | ASTM A 123 |
| Nazwa produktu | Ocynkowany słup stalowy |
|---|---|
| Zasilacz | Solar / AC |
| Standard spawalniczy | AWS D 1.1 |
| Materiał | Q345 |
| Śruby kotwiące | Dostosowanie dostępne |
| Nazwa produktu | Ocynkowane ośmiokątne stalowe słupy linii elektroenergetycznej Słupy użytkowe z zapewnieniem jakości |
|---|---|
| świadectwo | ISO 9001 |
| DOŻYWOTNI | 50 lat |
| Tolerancja | +/-2% |
| Materiał | ALLOY |
| Nazwa produktu | 35FT ocynkowany ośmiokątny 12-metrowy stalowy słup elektryczny, wpisany na listę BV |
|---|---|
| świadectwo | ISO 9001 |
| DOŻYWOTNI | 50 lat |
| Tolerancja | +/-2% |
| Materiał | ALLOY |
| Obsługa powierzchni | Ocynkowane ogniowo |
|---|---|
| Rodzaj | słup prosty, słup rozciągający, biegun zwrotny |
| Gęstość | 1mm do 30mm |
| Władza | 10kv ~ 550kv |
| Garnitur dla | dystrybucja energii elektrycznej |
| Product Name | Galvanized Steel Pole |
|---|---|
| Shape | Round |
| Power Capacity | 10kV - 220kV |
| Welding Standard | AWS D 1.1 |
| Material | Gr50 |