| Moc | 10kV |
|---|---|
| Prędkość wiatru | 160KM/H |
| Grubość | 4mm |
| Standard spawania | AWS D1.1 |
| Tolerancja | +/-2% |
| Product Name | Steel Electric Power Pole |
|---|---|
| Application | Power Transmission |
| Surface treatment | HDG powder coating |
| Welding standard | AWS D 1.1 |
| Galvanization standard | ASTM A 123 |
| Tolerancja wymiaru | +- 2% |
|---|---|
| Odporność na wiatr | 3-500 km/h |
| Materiał | GR50 GR65 S500 S355 |
| Wysokość | 12m 14m |
| spawanie | Spawanie potwierdza międzynarodowy standard spawania CWB |
| Rodzaj | słup prosty, słup rozciągający, biegun zwrotny |
|---|---|
| Obsługa powierzchni | Ocynkowane ogniowo |
| Obciążenie projektowe w kg | 300~1000 kg stosowane do 50 cm od górnego bieguna |
| Prędkość wiatru | 160km/h, 30m/s |
| Garnitur dla | dystrybucja energii elektrycznej |
| Tolerancja wymiaru | +- 2% |
|---|---|
| Odporność na wiatr | 3-500 km/h |
| Materiał | GR50 GR65 S500 S355 |
| Wysokość | 80 stóp 90 stóp 138KV |
| spawanie | Spawanie potwierdza międzynarodowy standard spawania CWB |
| Item Name | 45M Height HPS High Mast Light Pole |
|---|---|
| Light Quantity | 64 lights |
| Headframe | typical headframe |
| Pole Shape | Conical |
| Surface Finished | hot dip galvanized |
| Galvanization Standard | ASTM A 123 |
|---|---|
| Surface Treatment | hot dip galvanized |
| Design Load in kg | 300~1000kg applicated to 50cm from the top pole |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Suit for | electricity distribution |
| Galvanization Standard | ASTM A 123 |
|---|---|
| Surface Treatment | hot dip galvanized |
| Design Load in kg | 300~1000kg applicated to 50cm from the top pole |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Suit for | electricity distribution |
| Style | galvanization |
|---|---|
| Surface treatment | hot dip galvanized |
| Design load in kg | 300~ 1000 Kg appliced to 50cm from the to pole |
| Power | 10 KV ~550 KV |
| Torelance of dimenstion | +- 2% |
| Product Name | Steel Utility Pole |
|---|---|
| Application | Tranmission Line |
| Design | Customized |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Welding standard | AWS D1.1 |