| Nazwa produktu | Stalowy słup energii elektrycznej |
|---|---|
| aplikacji | Przesył mocy |
| Obróbka powierzchni | Powłoka proszkowa HDG |
| Standard spawania | AWS D 1.1 |
| Standard galwanizacji | ASTM A 123 |
| Nazwa produktu | Steel Utility Polak |
|---|---|
| aplikacji | Dystrybucja energii elektrycznej |
| Grubość galwanizacji | Średnia 86μm |
| Gwarancja | 15 lat |
| Obróbka powierzchni | ocynkowane ogniowo |
| Nazwa produktu | Steel Utility Polak |
|---|---|
| aplikacji | Przesył mocy |
| Obróbka powierzchni | cynkowanie ogniowe |
| Torlen wymiarowy | - 2% |
| Standard spawania | AWS D 1.1 |
| Nazwa produktu | Stalowy słup energii elektrycznej |
|---|---|
| aplikacji | Przesył mocy |
| Obróbka powierzchni | Powłoka proszkowa HDG |
| Standard spawania | AWS D 1.1 |
| Standard galwanizacji | ASTM A 123 |
| typu | prosty biegun, drążek do rozciągania, drążek skrętu |
|---|---|
| Leczenie | galwanizacja |
| Prędkość wiatru | 44 m / s |
| Torlance of dimenstion | - 2% |
| Czynnik bezpieczeństwa | 1.8 |
| Nazwa produktu | Stalowy słup elektryczny |
|---|---|
| Wniosek | Przesył mocy |
| Obróbka powierzchniowa | Malowanie proszkowe HDG |
| Standard spawania | AWS D 1,1 |
| Standard galwanizacji | ASTM A 123 |
| Wysokość | 90FT 100FT |
|---|---|
| moc | 10-550kv |
| Rynek | Filipiny, Afryka |
| Grubość | 1-30 mm |
| Materiał | granica plastyczności nie mniejsza niż 345mpa 460mpa |
| Nazwa produktu | Stalowy słup elektryczny |
|---|---|
| Podanie | Przesył mocy |
| Obróbka powierzchniowa | Malowanie proszkowe HDG |
| Standard spawania | AWS D 1,1 |
| Standard galwanizacji | ASTM A 123 |
| Rodzaj | stalowy słup rurowy |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa | ocynkowane ogniowo |
| Obciążenie projektowe w kg | 300 ~ 1000 kg |
| Prędkość wiatru | 160km/h |
| Garnitur dla | dystrybucja energii elektrycznej |
| Moc | 10kV |
|---|---|
| Prędkość wiatru | 160KM/H |
| Grubość | 4mm |
| Standard spawania | AWS D1.1 |
| Tolerancja | +/-2% |