| Product Name | Steel Power Utility Poles |
|---|---|
| Application | Power Transmission Line |
| Welding standard | AWS D1.1 |
| Surface Treatment | Hot Dip Galvanized |
| Galvanization standard | ASTM A123 |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Torlance of dimenstion | +-2% |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Suit for | electricity distribution |
| Standard | ISO 9001 |
|---|---|
| Wind Speed | 160km/h, 30m/s |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Welding Standard | AWS D1.1 |
| Tolerance | +/-2% |
| styl | galwanizacja |
|---|---|
| Obróbka powierzchni | ocynkowane ogniowo |
| Projektuj obciążenie w kg | 300 ~ 1000 kg do 50 cm od bieguna |
| Moc | 10 KV ~ 550 KV |
| Torelance of dimenstion | - 2% |
| Nazwa produktu | Wysoki maszt masztowy |
|---|---|
| aplikacji | Oświetlenie lotniska |
| Grubość | 1 mm do 30 mm |
| standardowe | ISO |
| Standard w chganizacji | ASTM A 123 |
| Rodzaj | drążek prosty, drążek na rozciąganie, drążek skrętny |
|---|---|
| Styl | Galwanizacja |
| Prędkość wiatru | 160km/h, 30m/s |
| Torlance wymiaru | +- 2% |
| Garnitur dla | dystrybucja energii elektrycznej |
| Nazwa produktu | Stalowy słup energii elektrycznej |
|---|---|
| aplikacji | Przesył mocy |
| Obróbka powierzchni | Powłoka proszkowa HDG |
| Standard spawania | AWS D 1.1 |
| Standard galwanizacji | ASTM A 123 |
| standard galwanizacji, | ASTM A 123 |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa | ocynkowane ogniowo |
| Obciążenie projektowe w kg | 300 ~ 1000 kg przyłożony do 50 cm od górnego słupa |
| Prędkość wiatru | 160km/h, 30m/s |
| Garnitur dla | dystrybucja energii elektrycznej |
| Rodzaj | 25FT 30FT 35FT 40FT Filipiny NEA standardowy cynkowanie ogniowe słupów elektrycznych |
|---|---|
| Styl | Galwanizacja |
| Torlance wymiaru | +- 2% |
| Garnitur dla | dystrybucja energii elektrycznej |
| Norma spawalnicza | AWS D 1.1 |
| Władza | 10kv |
|---|---|
| Prędkość wiatru | 160 km/godz |
| Gęstość | 4 mm |
| Norma spawalnicza | AWS D1.1 |
| Tolerancja | +/-2% |