| typu | prosty biegun, tyczka na rozciąganie, biegun obrotu |
|---|---|
| standardowe | ASTM A 123 |
| Moc | 10kv ~ 550kv |
| Konstrukcja słupa | przeciwko trzęsieniu ziemi o wadze 8 stopni |
| Torelance of dimenstion | - 2% |
| typu | prosty biegun, tyczka na rozciąganie, biegun obrotu |
|---|---|
| Grubość | 1 mm do 30 mm |
| Moc | 10kv ~ 550kv |
| Konstrukcja słupa | przeciwko trzęsieniu ziemi o wadze 8 stopni |
| Prędkość wiatru | 160 km / h, 30 m / s |
| Nazwa produktu | Ocynkowana stalowa stożkowa wieża energetyczna służąca do przenoszenia energii |
|---|---|
| aplikacji | Dystrybucja mocy |
| materiał | Gr65 |
| Minimalna granica plastyczności | 460 mpa |
| Maksymalna wytrzymałość na rozciąganie | 620 mpa |
| typu | prosty biegun, tyczka na rozciąganie, biegun obrotu |
|---|---|
| Grubość | 1 mm do 30 mm |
| Moc | 10kv ~ 550kv |
| Konstrukcja słupa | przeciwko trzęsieniu ziemi o wadze 8 stopni |
| Prędkość wiatru | 160 km / h, 30 m / s |
| typu | prosty biegun, drążek do rozciągania, drążek skrętu |
|---|---|
| Garnitur dla | dystrybucja energii elektrycznej |
| Obróbka powierzchni | ocynkowane ogniowo |
| Konstrukcja słupa | przeciwko trzęsieniu ziemi o wadze 8 stopni |
| Torelance of dimenstion | - 2% |
| Nazwa produktu | Stojaki elektryczne stalowe |
|---|---|
| aplikacji | Przeniesienie energii elektrycznej |
| Grubość | 1 mm do 36 mm |
| Moc znamionowa | 10 kV do 220 kV |
| Obróbka powierzchni | Galwanizacja |
| Materiał | Q345 |
|---|---|
| Grubość | 5mm |
| Wysokość | 80FT |
| Spawalniczy | AWS D1.1 |
| Powierzchnia leczenia | cynkowanie ogniowe |
| Nazwa produktu | Elektryczny słup ze stali ocynkowanej |
|---|---|
| aplikacji | Linia dystrybucji |
| materiał | SteelQ235, Q345 |
| Minimalna granica plastyczności | 355 mpa |
| Maksymalna wytrzymałość na rozciąganie | 620 mpa |
| materiał | GR65 |
|---|---|
| aplikacji | DYSTRYBUCJA ENERGII ELEKTRYCZNEJ |
| Grubość | 2,75 MM |
| kształt | WIELOKĄT |
| GALWANIZACJA | ASTM A123 |
| Nazwa | 7,5 m słup rurowy ze stali elektrycznej z FRP do linii dystrybucyjnej |
|---|---|
| Projekt | 7,5 m słup rurowy ze stali elektrycznej |
| Wysokość | 7,5m |
| Zagęszcza | 3,8 mm |
| Obciążenie projektowe | 510 |