| type | ISO 16m 13kv Electrical steel power pole Steel Power Pole for mining industry |
|---|---|
| color | any |
| certificate | ISO 9001 |
| life time | 50 years |
| warrenty | 15 years |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Torlance of dimenstion | +-2% |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Suit for | electricity distribution |
| Obciążenie obliczeniowe w kg | 300 ~ 1000 kg nałożone na 50 cm od górnego bieguna |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa | cynkowanie ogniowe |
| moc | 10kV ~ 550kv |
| Torlance dimenstion | + - 2% |
| Pozew o | Dystrybucja energii elektrycznej |
| Moc | 10kv ~ 550kv |
|---|---|
| Torlance of dimenstion | -2% |
| Grubość | 1 mm do 30 mm |
| Obróbka powierzchni | cynkowanie ogniowe |
| Garnitur dla | dystrybucja energii elektrycznej |
| Nazwa produktu | Elektryczny słup ze stali ocynkowanej |
|---|---|
| aplikacji | Linia dystrybucji |
| materiał | SteelQ235, Q345 |
| Minimalna granica plastyczności | 355 mpa |
| Maksymalna wytrzymałość na rozciąganie | 620 mpa |
| Moc | 10kv ~ 550kv |
|---|---|
| Torlance of dimenstion | -2% |
| Grubość | 1 mm do 30 mm |
| Obróbka powierzchni | cynkowanie ogniowe |
| Garnitur dla | dystrybucja energii elektrycznej |
| Moc | 10kv ~ 550kv |
|---|---|
| Torlance of dimenstion | -2% |
| Grubość | 1 mm do 30 mm |
| Obróbka powierzchni | cynkowanie ogniowe |
| Garnitur dla | dystrybucja energii elektrycznej |
| typu | prosty biegun, tyczka na rozciąganie, biegun obrotu |
|---|---|
| Garnitur dla | dystrybucja energii elektrycznej |
| kształt | conoid, multi-pyramidal, columniform, polygonal lub conical |
| Standard spawania | AWS D1.1 |
| Tolerancja | / -2% |
| Konstrukcja słupa | przeciwko trzęsieniu ziemi o wadze 8 stopni |
|---|---|
| Moc | 10kv ~ 550kv |
| kształt | conoid, multi-pyramidal, columniform, polygonal lub conical |
| Standard spawania | AWS D1.1 |
| Tolerancja | / -2% |
| Nazwa produktu | Stalowe słupy użytkowe |
|---|---|
| Podanie | przesyłanie energii elektrycznej |
| Grubość | 1 mm do 36 mm |
| Certyfikat | ISO9001 / BV / |
| Moc znamionowa | 10 kV do 220 kV |