| typu | prosty biegun, tyczka na rozciąganie, biegun obrotu |
|---|---|
| Garnitur dla | dystrybucja energii elektrycznej |
| Grubość | 1 mm do 30 mm |
| Moc | 10kv ~ 550kv |
| Torelance of dimenstion | - 2% |
| Moc | 10kv ~ 550kv |
|---|---|
| Torlance of dimenstion | -2% |
| Grubość | 1 mm do 30 mm |
| Obróbka powierzchni | cynkowanie ogniowe |
| Garnitur dla | dystrybucja energii elektrycznej |
| Projekt słupa | przed trzęsieniem ziemi o 8 stopniach |
|---|---|
| Moc | 10kv~550kv |
| Kształt | stożkowaty, wielopiramidowy, kolumnowy, wielokątny lub stożkowy |
| Standard spawania | AWS D1.1 |
| tolerancja | +/-2% |
| Nazwa produktu | Steel Utility Polacy |
|---|---|
| aplikacji | Przeniesienie energii elektrycznej |
| Torlance of dimenstion | -2% |
| Certyfikat | ISO9001 / BV / |
| Moc znamionowa | 10 kV do 220 kV |
| Grubość | 1 mm do 30 mm |
|---|---|
| kształt | Conoid, Multi-pyramidal, Columniform, polygonal lub conical |
| Moc | 10kv ~ 550kv |
| Garnitur dla | dystrybucja energii elektrycznej |
| Prędkość wiatru | 160 km / h, 30 m / s |
| Moc | 10kv ~ 550kv |
|---|---|
| Torlance of dimenstion | -2% |
| Grubość | 1 mm do 30 mm |
| Obróbka powierzchni | cynkowanie ogniowe |
| Garnitur dla | dystrybucja energii elektrycznej |
| Wysokość | 6-30m |
|---|---|
| Moc | 10-550kv |
| Rynku | Filipiny, Afryka |
| Grubość | 1-30 mm |
| materiał | granica plastyczności nie mniej niż 345mpa 460mpa |
| materiał | Stal, GR65, o minimalnej granicy plastyczności 460mpa |
|---|---|
| aplikacji | Przesyłanie i dystrybucja energii elektrycznej |
| Obróbka powierzchni | Cynkowanie ogniowe, cynkowanie ogniowe zgodnie z ASTM123 |
| Kolor | Prośba klienta |
| Wysokość | Wymagane przez klienta |
| Nazwa | Słup stalowy Togo 9m 200dan ze średnią powłoką 100 mikronów do malowania antykorozyjnego |
|---|---|
| Projekt | 9m 200dan |
| Wysokość | 9m |
| Zagęszcza | 2,75 mm mm |
| Obciążenie projektowe | 200dan |
| Nazwa | 70FT Direct Burial 2000kg Filipiny NGCP Standardowa kolumna elektryczna |
|---|---|
| Wysokość | 70FT |
| Zagęszcza | 5mm |
| Obciążenie projektowe | 2000kg |
| Port | zawsze Szanghaj |