| Nazwa | TYP 60FT HS HT NGCP Standardowy ocynkowany stalowy słup o grubości 4-5 mm |
|---|---|
| Projekt | TYP 60FT HS HT NGCP Standardowy ocynkowany stalowy słup o grubości 4-5 mm |
| Wysokość | 60FT |
| Zagęszcza | 4-5 mm |
| Obciążenie projektowe | 1280 kg |
| Nazwa | Pojedynczy obwód 69kv Stalowe ocynkowane lekkie słupki handlowe Bitum o długości 400 mm |
|---|---|
| Wysokość | 20-100 stóp |
| Zagęszcza | 2,5 mm 3 mm 4 mm 5 mm |
| Obciążenie projektowe | 500-2000 kg |
| Port | zawsze Szanghaj |
| Nazwa | Pojedynczy obwód 69kv Stalowe ocynkowane lekkie słupki handlowe Bitum o długości 400 mm |
|---|---|
| Wysokość | 20-100 stóp |
| Zagęszcza | 2,5 mm 3 mm 4 mm 5 mm |
| Obciążenie projektowe | 500-2000 kg |
| Port | zawsze Szanghaj |
| Nazwa | 12m 500DAN 1000DAN 1600DAN ASTM A123 Słup ocynkowany, słupy handlowe |
|---|---|
| projekt | 12m 500DAN 1000DAN 1600DAN ASTM A123 Słup ocynkowany |
| Wysokość | 12m 500DAN 1000DAN 1600DAN |
| Zagęszcza | 3 mm 4 mm 5 mm |
| Obciążenie projektowe | 500DAN 1000DAN 1600DAN |
| moc | 10kV ~ 550kv |
|---|---|
| Torlance dimenstion | + -2% |
| Grubość | 1 mm do 30 mm |
| Obróbka powierzchniowa | cynkowanie ogniowe |
| Pozew o | Dystrybucja energii elektrycznej |
| Tolerancja wymiaru | +- 2% |
|---|---|
| Odporność na wiatr | 3-500 km/h |
| Materiał | GR50 GR65 S500 S355 |
| Wysokość | 30 -metrowy stalowy biegun stalowy do projektu linii dystrybucji elektrycznej |
| spawanie | Spawanie potwierdza międzynarodowy standard spawania CWB |
| Tolerancja wymiaru | +- 2% |
|---|---|
| Odporność na wiatr | 3-500 km/h |
| Materiał | GR50 GR65 S500 S355 |
| Wysokość | 14m |
| spawanie | Spawanie potwierdza międzynarodowy standard spawania CWB |
| Nazwa produktu | Steel Utility Polak |
|---|---|
| aplikacji | Przesył mocy |
| Obróbka powierzchni | cynkowanie ogniowe |
| Torlen wymiarowy | - 2% |
| Standard spawania | AWS D 1.1 |
| Nazwa produktu | Q345 30 stóp 35 stóp słup elektryczny do urządzeń elektroenergetycznych |
|---|---|
| body{background-color#FFFFFF} 非法阻断122 window.onload = function () { docu | Każdy |
| Certyfikat | ISO 9001 |
| Dożywotni | 25 lat |
| Tolerancja | +/-2% |
| Product Name | Steel Utility Pole |
|---|---|
| Application | Power Transmission |
| Galvanization Thickness | Average 70μm |
| Standard | ISO |
| Design | Customized |