| Type | straight pole, tensile pole,turn pole |
|---|---|
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Power | 10kv~550kv |
| Design of pole | against earthquake of 8 grade |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Design load in kg | 300~1000kg applicated to 50cm from the top pole |
|---|---|
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Power | 10kv~550kv |
| Torlance of dimenstion | +- 2% |
| Suit for | electricity distribution |
| typu | prosty biegun, drążek do rozciągania, drążek skrętu |
|---|---|
| standardowe | ASTM A 123 |
| Moc | 10kv ~ 550kv |
| Konstrukcja słupa | przeciwko trzęsieniu ziemi o wadze 8 stopni |
| Torelance of dimenstion | - 2% |
| Obciążenie obliczeniowe w kg | 300 ~ 1000 kg nałożone na 50 cm od górnego bieguna |
|---|---|
| Obróbka powierzchniowa | cynkowanie ogniowe |
| moc | 10kV ~ 550kv |
| Torlance dimenstion | + - 2% |
| Pozew o | Dystrybucja energii elektrycznej |
| typu | prosty biegun, tyczka na rozciąganie, biegun obrotu |
|---|---|
| Garnitur dla | dystrybucja energii elektrycznej |
| kształt | conoid, multi-pyramidal, columniform, polygonal lub conical |
| Standard spawania | AWS D1.1 |
| Tolerancja | / -2% |
| Projektuj obciążenie w kg | 300 ~ 1000 kg aplikowane do 50 cm od górnego bieguna |
|---|---|
| Obróbka powierzchni | cynkowanie ogniowe |
| Moc | 10kv ~ 550kv |
| Torlance of dimenstion | - 2% |
| Garnitur dla | dystrybucja energii elektrycznej |
| Nazwa produktu | Ocynkowany słup stalowy |
|---|---|
| aplikacji | Linia Tranmission |
| Projekt | dostosować |
| Obróbka powierzchni | cynkowanie ogniowe |
| Standard spawania | AWS D1.1 |
| typu | prosty biegun, tyczka na rozciąganie, biegun obrotu |
|---|---|
| Grubość | 1 mm do 30 mm |
| Moc | 10kv ~ 550kv |
| Konstrukcja słupa | przeciwko trzęsieniu ziemi o wadze 8 stopni |
| Prędkość wiatru | 160 km / h, 30 m / s |
| Moc | 10kV ~ 550kv |
|---|---|
| typu | maszt prosty, maszt rozciągliwy, maszt obrotowy |
| Grubość | 1 mm do 30 mm |
| Prędkość wiatru | 160 km / h, 30 m / s |
| Tolerancja | / -2% |
| Rodzaj | biegun prosty, biegun rozciągający, biegun zwrotny |
|---|---|
| Grubość | 1 mm do 30 mm |
| moc | 10kV ~ 550kv |
| Konstrukcja słupa | przed trzęsieniem ziemi o 8 stopni |
| Prędkość wiatru | 160 km / h, 30 m / s |