| materiał | Q235 Q345 granica plastyczności nie mniejsza niż 235 / 345mpa |
|---|---|
| Kolor | Dostosowane |
| Obróbka powierzchni | Cynkowanie ogniowe |
| Do spawania | AWS D1.1 |
| Gwarancja | 15 lat |
| Nazwa | Pojedynczy obwód 69kv Stalowe ocynkowane lekkie słupki handlowe Bitum o długości 400 mm |
|---|---|
| Wysokość | 18m 22m |
| Zagęszcza | 4 mm 5 mm |
| Obciążenie projektowe | 500-2000 kg |
| Port | zawsze Szanghaj |
| Nazwa produktu | Słup zasilający ze stali ocynkowanej |
|---|---|
| Podanie | Linia napięcia |
| Grubość | 1 mm do 36 mm |
| Dożywotni | 50 lat |
| Standard spawalniczy | AWS (American Welding Society) D 1.1 |
| Nazwa produktu | Stalowy monofoniczny słup |
|---|---|
| Podanie | Dystrybucja komunikacji |
| Obróbka powierzchniowa | cynkowanie ogniowe |
| Wymiar torlance | + - 2% |
| Standard spawalniczy | AWS D 1.1 |
| Materiał | granica plastyczności nie mniejsza niż 345 mpa |
|---|---|
| Wysokość | 5m 6m |
| Klasa ochronna odporna na wstrząsy elektryczne | Klasa Ⅰ |
| Osłona antykorozyjna obudowy | Klasa Ⅱ |
| Atmosfera pracy oprawy oświetleniowej | -35 ° C ~ + 45 ° C |
| Nazwa produktu | Stalowe słupy użytkowe |
|---|---|
| Zastosowanie | przesył energii elektrycznej |
| Gęstość | 1 mm do 36 mm |
| świadectwo | ISO9001/BV/ |
| Moc znamionowa | 10kV do 220kV |
| Product Name | Steel Utility Pole |
|---|---|
| Application | Power Transmission |
| Galvanization Thickness | Average 70μm |
| Power | 10 KV ~550 KV |
| Minimum yield strength | 355 mpa |
| Product Name | Steel Utility Pole |
|---|---|
| Application | Electricity distribution |
| Galvanization Thickness | Average 86μm |
| Standard | ISO |
| Design | Customized |
| Product Name | Steel Utility Pole |
|---|---|
| Application | 69KV Electrical Power Distribution |
| Quality Control | ISO 9001-2008 |
| Welding Standard | AWS D 1.1 |
| Surface treatment | HDG |
| Transmisson Line | 110kv |
|---|---|
| Accessories | Climbing Rung |
| Minimum yield strength | 460 mpa |
| Height | 35ft |
| Appearance | Tubular,triangular,angular,lattice |