| Product Name | 9m 11m 12m Steel Poles Galvanized Steel Pole with bitumen with cross arms |
|---|---|
| galvanization standard | ASTM A123 |
| certificate | ISO 9001 |
| welding standard | AWS D1.1 |
| tolerance | +/-2% |
| typu | prosty biegun, tyczka na rozciąganie, biegun obrotu |
|---|---|
| Garnitur dla | dystrybucja energii elektrycznej |
| kształt | conoid, multi-pyramidal, columniform, polygonal lub conical |
| Standard spawania | AWS D1.1 |
| Tolerancja | / -2% |
| Nazwa produktu | Ocynkowany słup stalowy |
|---|---|
| aplikacji | Linia Tranmission |
| Projekt | dostosować |
| Obróbka powierzchni | cynkowanie ogniowe |
| Standard spawania | AWS D1.1 |
| Nazwa produktu | Steel Utility Polak |
|---|---|
| aplikacji | Przesył mocy |
| Obróbka powierzchni | cynkowanie ogniowe |
| Torlen wymiarowy | - 2% |
| Standard spawania | AWS D 1.1 |
| Product Name | Bitumen 220kv steel pipes Galvanized Steel Pole for overheadline project |
|---|---|
| Sides | octagonal hexagonal odecagonal |
| galvanization standard | ASTM A123 |
| certificate | ISO 9001 |
| welding standard | AWS D1.1 |
| typu | prosty biegun, drążek do rozciągania, drążek skrętu |
|---|---|
| Garnitur dla | dystrybucja energii elektrycznej |
| kształt | conoid, multi-pyramidal, columniform, polygonal lub conical |
| Standard spawania | AWS D1.1 |
| Tolerancja | / -2% |
| Product Name | Steel Utility Pole |
|---|---|
| Application | Power Transmission |
| Welding standard | AWS D 1.1 |
| Galvanization standard | ASTM A 123 |
| Material | Q345 |
| Product Name | 16m 20m 25m galvanized Eleactrical Power Pole for 110kv cables with power coating |
|---|---|
| certificate | ISO9001 |
| life time | 50 years |
| tolerance | +/-2% |
| material | Alloy |
| Materiał | granica plastyczności nie mniejsza niż 345mpa |
|---|---|
| Powierzchnia | galwanizacja. średnia powłoka nie mniejsza niż 80um |
| Dożywotni | 50 lat |
| Tolerancja wymiaru | +- 2% |
| Projekt słupa | przed trzęsieniem ziemi o 8 stopniach |
| Materiał granica plastyczności | Nie mniej niż 450 MPA |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | 69KV 138KV |
| Kształt | Dodekagonalny |
| Wysokość | 12m |
| Łamanie ładunku | 400dan 650dan 800dan |