| Materiał | granica plastyczności nie mniejsza niż 345 mpa |
|---|---|
| kolor | Dostosowane |
| Port | SZANGHAJ ZAWSZE |
| Dożywotni | 50 lat |
| Wysokość | 10-80FT |
| type | 8 - 20m 132kv power distribution transmission Hot Dip Galvanized poles Electrical Power Pole for overhead |
|---|---|
| color | custom |
| Power | 10 KV ~550 KV |
| life time | 50 years |
| warrenty | 15 years |
| Moc | 10kv ~ 550kv |
|---|---|
| Prędkość wiatru | 160 km / h, 30 m / s |
| Grubość | 1 mm do 30 mm |
| Standard spawania | AWS D1.1 |
| Tolerancja | / -2% |
| materiał | Stal, Q345, Z minimalną granicą plastyczności 345mpa |
|---|---|
| aplikacji | Przesyłanie i dystrybucja energii elektrycznej |
| Obróbka powierzchni | Cynkowanie ogniowe, cynkowanie ogniowe zgodnie z ASTM123 |
| Kolor | Prośba klienta |
| Wysokość | Wymagane przez klienta |
| Nazwa produktu | Słup ze stali ocynkowanej o długości 18 m do linii przesyłowych, słupy energetyczne |
|---|---|
| Zastosowanie | Przesył mocy |
| Obsługa powierzchni | Cynkowanie ogniowe |
| Norma spawalnicza | AWS D 1.1 |
| Standard galwanizacji | ASTM A 123 |
| Product Name | Electric Power Pole |
|---|---|
| Application | Power Transmission |
| Surface Treatment | Hot Dip Galvanization |
| Welding Standard | AWS D 1.1 |
| Galvanization Standard | ASTM A 123 |
| Galvanization Standard | ASTM A 123 |
|---|---|
| Surface Treatment | hot dip galvanized |
| Design Load in kg | 300~1000kg applicated to 50cm from the top pole |
| Wind speed | 160km/h, 30m/s |
| Suit for | electricity distribution |
| standardowe | ISO 9001 |
|---|---|
| Prędkość wiatru | 160 km / h, 30 m / s |
| Grubość | 1 mm do 30 mm |
| Standard spawania | AWS D1.1 |
| Tolerancja | / -2% |
| standardowe | ISO 9001 |
|---|---|
| Prędkość wiatru | 160 km / h, 30 m / s |
| Grubość | 1 mm do 30 mm |
| Standard spawalniczy | AWS D1.1 |
| Tolerancja | / -2% |
| Nazwa produktu | Słup stalowy ocynkowany słupowo o długości 100 stóp do linii przesyłowej, słupy energetyczne użytkow |
|---|---|
| Aplikacja | Przesył mocy |
| Obróbka powierzchniowa | cynkowanie ogniowe |
| Standard spawania | AWS D 1,1 |
| Standard galwanizacji | ASTM A 123 |