| Height | 30ft |
|---|---|
| Arm Type | Double Arms |
| Minimum yield strength | 345 mpa |
| Voltage | 66kv |
| Appearance | Tubular,triangular,angular,lattice |
| Nazwa produktu | Stalowy słup użytkowy |
|---|---|
| Podanie | Linia transmisyjna |
| Projekt | Dostosowane |
| Obróbka powierzchniowa | cynkowanie ogniowe |
| Standard spawania | AWS D1.1 |
| Nazwa produktu | Steel Utility Polak |
|---|---|
| aplikacji | Droga uliczna, autostrada, lotnisko, stadion |
| kształt | Okrągłe, stożkowe, ośmiokątne |
| Wysokość | 4M-30M |
| materiał | Stal, Q235, Q345, Gr65 |
| Product Name | 40FT hot dip galvanized Steel Utility Pole for trasmission line |
|---|---|
| Shape | Round,Conical,Octagonal |
| Height | 4M-30M |
| Material | Steel,Q235,Q345,Gr65 |
| Thickness | 2.5mm-16mm |
| Application | Street way,highway,airport,Stadium |
|---|---|
| Shape | Round,Conical,Octagonal |
| Height | 4M-30M |
| Material | Steel,Q235,Q345,Gr65 |
| Thickness | 2.5mm-16mm |
| Funkcja | NEA 25FT 30FT 35FT 40FT |
|---|---|
| Podanie | przesyłanie energii elektrycznej |
| Obróbka powierzchniowa | cynkowanie ogniowe |
| Grubość | 3 mm 2,75 mm |
| Poziom ochronny | IP65 |
| Materiał | S355JR |
|---|---|
| Aplikacja | dystrybucja energii elektrycznej |
| Grubość | 2,5-10 mm |
| Kształt | Wielokąt |
| Galwanizacja | ASTM A123, średnia powłoka nie mniejsza niż 85um |
| Nazwa | 25ft -100ft low valtage PHILIPPINES elektryczne słupy stalowe z ramionami kątowymi |
|---|---|
| Kolor | Wszelkie |
| Długość | 25FT-100FT |
| TEST | TEST OBCIĄŻENIA |
| Obróbka powierzchni | GALWANIZACJA GORĄCA |
| Nazwa | Ośmiokątny słup rurowy ze stali elektrycznej do linii dystrybucji energii 69KV |
|---|---|
| projekt | 69KV |
| Wysokość | 25FT 30FT 40FT 45FT |
| Zagęszcza | 2,5 mm 2,75 mm 3 mm |
| Obciążenie projektowe | 500 kg 750 kg |
| Shape | Conoid ,Multi-pyramidal,Columniform,polygonal or conical |
|---|---|
| Design load in kg | 300~1000kg applicated to 50cm from the top |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Surface treatment | hot dip galvanization |
| Suit for | electricity distribution |