| Nazwa | 30,5 m Typ kołnierza Filipiński tradycyjny elektryczny słup stalowy |
|---|---|
| projekt | 30,5 m Typ kołnierza Filipiny |
| Wysokość | 100FT |
| Zagęszcza | 10 mm 12 mm 14 mm |
| Obciążenie projektowe | Naprężenie wielokierunkowe |
| Rodzaj | 133kv 30ft 35ft i 40ft Metalowy słup użytkowy ze stali ocynkowanej z certyfikatem |
|---|---|
| Kształt | Okrągłe, stożkowe |
| Zasady płatności | T / T, L / C |
| Grubość | 2,5 mm-16 mm |
| Powierzchnia wykończona | ocynkowane ogniowo |
| Product Name | Galvanized Power Pole |
|---|---|
| Kształt | Ośmiokątny lub okrągły |
| Power Capacity | 10kV to 220kV |
| Joint Polaków | Złącze poślizgowe |
| Warranty time | 15 years |
| Nazwa produktu | Słup ze stali ocynkowanej |
|---|---|
| Nazwa produktu | Słup ze stali ocynkowanej |
| Podanie | Linia dystrybucyjna |
| Podanie | Linia dystrybucyjna |
| Projekt | dostosowane |
| Nazwa produktu | Ocynkowany słup zasilający |
|---|---|
| Kształt | Ośmiokątny lub okrągły |
| Pojemność mocy | 10kV do 220kV |
| Joint Polaków | Złącze poślizgowe |
| Czas gwarancji | 15 lat |
| Rodzaj | 25FT 30FT 35FT 40FT Filipiny NEA standardowy słup elektryczny cynkowanie ogniowe; |
|---|---|
| Styl | galwanizacja |
| Torlance dimenstion | + - 2% |
| Pozew o | Dystrybucja energii elektrycznej |
| Standard spawalniczy | AWS D 1.1 |
| Rodzaj | 25FT 30FT 35FT 40FT Filipiny NEA standardowy cynkowanie ogniowe słupów elektrycznych |
|---|---|
| Styl | Galwanizacja |
| Torlance wymiaru | +- 2% |
| Garnitur dla | dystrybucja energii elektrycznej |
| Norma spawalnicza | AWS D 1.1 |
| Rodzaj | 25FT 30FT 35FT 40FT Filipiny NEA standardowy cynkowanie ogniowe słupów elektrycznych |
|---|---|
| Styl | Galwanizacja |
| Torlance wymiaru | +- 2% |
| Garnitur dla | dystrybucja energii elektrycznej |
| Norma spawalnicza | AWS D 1.1 |
| Wysokość | 20-100 stóp |
|---|---|
| moc | 69KV |
| Rynek | Filipiny, Afryka |
| Grubość | 1-30 mm |
| Materiał | granica plastyczności nie mniejsza niż 345mpa 460mpa |
| Wysokość | 20-100 stóp |
|---|---|
| moc | 69KV |
| Rynek | Filipiny, Afryka |
| Grubość | 1-30 mm |
| Materiał | granica plastyczności nie mniejsza niż 345mpa 460mpa |