| Nazwa produktu | Steel Utility Polacy |
|---|---|
| aplikacji | Linia przesyłowa energii |
| Grubość | 1 mm do 36 mm |
| Obróbka powierzchni | Ocynkowane ogniowo |
| Moc znamionowa | 10 kV do 220 kV |
| Transmisson Line | 69kv |
|---|---|
| Usage | High Voltage Transmission Lines |
| Minimum yield strength | 345 mpa |
| Height | 30FT |
| Appearance | Tubular,triangular,angular,lattice |
| MATERIAŁ | Q345 |
|---|---|
| PODANIE | PRZESYŁ MOCY |
| KOLOR | DOSTOSOWANY |
| WZROST | 9m |
| OBRÓBKA POWIERZCHNIOWA | GALWANIZACJA GORĄCA |
| Nazwa produktu | Ocynkowany słup zasilający |
|---|---|
| Kształt | Ośmiokątny lub okrągły |
| Moc znamionowa | 10kV do 220kV |
| Joint Polaków | Złącze poślizgowe |
| Czas gwarancji | 15 lat |
| typu | prosty biegun, drążek do rozciągania, drążek skrętu |
|---|---|
| Prędkość wiatru | 160 km / h, 30 m / s |
| Moc | 10kv ~ 550kv |
| Torlance of dimenstion | - 2% |
| Garnitur dla | dystrybucja energii elektrycznej |
| Nazwa produktu | Słupy energetyczne |
|---|---|
| Podanie | Linia transmisji |
| Projekt | Dostosowane |
| Obróbka powierzchniowa | cynkowanie ogniowe |
| Standard spawalniczy | AWS D1.1 |
| Nazwa produktu | Słupy energetyczne |
|---|---|
| Podanie | Linia transmisji |
| Projekt | Dostosowane |
| Obróbka powierzchniowa | cynkowanie ogniowe |
| Standard spawalniczy | AWS D1.1 |
| Product Name | Electric Power Pole |
|---|---|
| Power | 220KV |
| Material | Gr65 |
| Surface treatment | Hot dip galvanization |
| Welding Standard | AWS D 1.1 |
| materiał | GR65 |
|---|---|
| aplikacji | DYSTRYBUCJA ENERGII ELEKTRYCZNEJ |
| Grubość | 2,75 MM |
| kształt | WIELOKĄT |
| GALWANIZACJA | ASTM A123 |
| materiał | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Prędkość wiatru | 35 m / s |
| Pochodzenia, miejsca | Yixing |
| typu | Pogrzeb |
| treament powierzchniowy | cynkowanie ogniowe |