| Materiał | Q235 Q345 Q460 |
|---|---|
| body{background-color#FFFFFF} 非法阻断122 window.onload = function () { docu | Dostosowane |
| Port | SZANGHAJ ZAWSZE |
| Dożywotni | 50 lat |
| Wysokość | 10-80FT |
| Type | one 40ft container 30ft Steel Utility Pole and one 40ft container 35ft steel pole electric pole |
|---|---|
| Shape | Round,Conical |
| Payment Terms | T/T,L/C |
| Thickness | 2.5mm-16mm |
| Surface Finished | Hot Dip Galvanized |
| Type | 133kv 30ft 35ft and 40ft Metal Steel Utility Pole Galvanized With Certification |
|---|---|
| Shape | Round,Conical |
| Payment Terms | T/T,L/C |
| Thickness | 2.5mm-16mm |
| Surface Finished | Hot Dip Galvanized |
| Type | straight pole, tensile pole, turn pole |
|---|---|
| Surface treatment | hot dip galvanized |
| Thickness | 1mm to 30mm |
| Optical assembly of lighting fixture | IP 65 |
| Torelance of dimenstion | +- 2% |
| Product Name | Galvanized Steel Pole |
|---|---|
| Shape | Polygonal Round |
| Power Capacity | 10kV - 220kV |
| Welding Standard | AWS D 1.1 |
| Thickness | 1 mm to 36mm |
| Product Name | 13.8KV Philippines Galvanized Electrical Power Steel Tubular Pole |
|---|---|
| Design | Customer Design |
| Height | 30FT |
| Voltage | 13.8KV |
| Treatment | Galvanization |
| Nazwa produktu | Słupy energetyczne |
|---|---|
| Zastosowanie | Linia transmisyjna |
| Projekt | Zindywidualizowane |
| Obsługa powierzchni | Cynkowanie ogniowe |
| Norma spawalnicza | AWS D1.1 |
| Nazwa produktu | Słupy energetyczne |
|---|---|
| Podanie | Linia transmisji |
| Projekt | Dostosowane |
| Obróbka powierzchniowa | cynkowanie ogniowe |
| Standard spawalniczy | AWS D1.1 |
| Materiał | Q235 Q345 GR50 GR65 |
|---|---|
| Orzecznictwo | ISO BV |
| Wysokość | 25 stóp 30 stóp 35 stóp |
| Prędkość wiatru | 160 km/godz |
| Grubość | 4 mm |
| Nazwa | 100ft Kołnierz typu 3 sekcje Ocynkowany stalowy słup ze szczeblami wspinaczkowymi |
|---|---|
| projekt | Kołnierze 100 stóp typu 3 |
| Wysokość | 100FT |
| Zagęszcza | 6 mm 8 mm 10 mm |
| Obciążenie projektowe | Naprężenie wielokierunkowe |