| Moc | 10kv ~ 550kv |
|---|---|
| Projektuj obciążenie w kg | 300 ~ 1000 kg aplikowane do 50 cm od góry |
| Grubość | 1 mm do 30 mm |
| Obróbka powierzchni | cynkowanie ogniowe |
| Garnitur dla | dystrybucja energii elektrycznej |
| Moc | 10kv ~ 550kv |
|---|---|
| Projektuj obciążenie w kg | 300 ~ 1000 kg aplikowane do 50 cm od góry |
| Grubość | 1 mm do 30 mm |
| Obróbka powierzchni | cynkowanie ogniowe |
| Garnitur dla | dystrybucja energii elektrycznej |
| Moc | 10kv ~ 550kv |
|---|---|
| Projektuj obciążenie w kg | 300 ~ 1000 kg aplikowane do 50 cm od góry |
| Grubość | 1 mm do 30 mm |
| Obróbka powierzchni | cynkowanie ogniowe |
| Garnitur dla | dystrybucja energii elektrycznej |
| typu | 27,5 m 60KN GR65 słup energetyczny do transmisji materiałów |
|---|---|
| styl | galwanizacja |
| Pozew o | dystrybucja energii elektrycznej |
| Standard spawalniczy | AWS D 1.1 |
| Wysokość | 45 stóp 50 stóp |
| Product Name | Steel Utility Pole |
|---|---|
| Application | 69KV Electrical Power Distribution |
| Quality Control | ISO 9001-2008 |
| Welding Standard | AWS D 1.1 |
| Surface treatment | HDG |
| Nazwa produktu | Steel Utility Polak |
|---|---|
| aplikacji | Dystrybucja energii elektrycznej |
| Grubość galwanizacji | Średnia 86μm |
| Gwarancja | 15 lat |
| Obróbka powierzchni | ocynkowane ogniowo |
| typu | Słup użytkowy 45FT 50FT HT typu NGCP dla thr zatwierdzonego dostawcy z Filipin |
|---|---|
| styl | galwanizacja |
| Prędkość wiatru | 160 km / h, 30 m / s |
| Torlance dimenstion | - 2% |
| Pozew o | dystrybucja energii elektrycznej |
| Rodzaj | Słup energetyczny 45FT 50FT HT typu NGCP dla zatwierdzonego dostawcy z Filipin |
|---|---|
| Styl | Galwanizacja |
| Prędkość wiatru | 160km/h, 30m/s |
| Torlance wymiaru | +- 2% |
| Garnitur dla | dystrybucja energii elektrycznej |
| Nazwa produktu | z galwanizowanej stali |
|---|---|
| Aplikacja | Linia energetyczna |
| Grubość | 1 mm do 36 mm |
| Tolerancja wymiaru | +-2% |
| Czas na całe życie | 50 lat |
| Materiał | S355JR |
|---|---|
| Podanie | Dystrybucja energii elektrycznej |
| Grubość | 2,5-10 mm |
| Kształt | WIELOKĄT |
| galwanizacja | ASTM A123, średni stosunek g nie mniej niż 85um |