| Wysokość | 20-40m |
|---|---|
| Gęstość | 1-30mm |
| Projekt | przed 8 stopniem trzęsienia ziemi |
| Kolor | białe srebro |
| Spawalniczy | AWS D1.1 |
| Wysokość | 20-40m |
|---|---|
| Gęstość | 1-30mm |
| Projekt | przed 8 stopniem trzęsienia ziemi |
| Kolor | białe srebro |
| Spawalniczy | AWS D1.1 |
| Materiał | Q345 |
|---|---|
| Grubość | 5 mm |
| Wysokość | 10M |
| Spawalniczy | AWS D1.1 |
| powierzchnia leczenia | Cynkowanie ogniowe |
| Materiał | S355JR |
|---|---|
| Podanie | Dystrybucja energii elektrycznej |
| Grubość | 2,5-10 mm |
| Kształt | WIELOKĄT |
| galwanizacja | ASTM A123, średni stosunek g nie mniej niż 85um |
| Materiał | S355JR |
|---|---|
| Podanie | Dystrybucja energii elektrycznej |
| Grubość | 2,5-10 mm |
| Kształt | WIELOKĄT |
| galwanizacja | ASTM A123, średni stosunek g nie mniej niż 85um |
| Materiał | S355JR |
|---|---|
| Podanie | Dystrybucja energii elektrycznej |
| Grubość | 2,5-10 mm |
| Kształt | WIELOKĄT |
| galwanizacja | ASTM A123, średni stosunek g nie mniej niż 85um |
| Materiał | S355JR |
|---|---|
| Podanie | Dystrybucja energii elektrycznej |
| Grubość | 2,5-10 mm |
| Kształt | WIELOKĄT |
| galwanizacja | ASTM A123, średni stosunek g nie mniej niż 85um |
| Materiał | granica plastyczności nie mniejsza niż 345 mpa |
|---|---|
| Podanie | Dystrybucja energii elektrycznej |
| Grubość | 2,5-10 mm |
| Kształt | WIELOKĄT |
| galwanizacja | ASTM A123, średni stosunek g nie mniej niż 85um |
| Materiał | S355JR |
|---|---|
| Podanie | Dystrybucja energii elektrycznej |
| Grubość | 2,5-10 mm |
| Kształt | WIELOKĄT |
| galwanizacja | ASTM A123, średni stosunek g nie mniej niż 85um |
| Materiał | S355JR |
|---|---|
| Podanie | Dystrybucja energii elektrycznej |
| Grubość | 2,5-10 mm |
| Kształt | WIELOKĄT |
| galwanizacja | ASTM A123, średni stosunek g nie mniej niż 85um |